top of page

API

VSTUPTE DO SVĚTA OBSAHU

GettyImages-618210072.jpeg

Růst Vašeho travel byznysu nebo vylepšování Vaší nabídky by nemělo stát spoustu peněz. Travelport API Vám pomůže napojit všechen obsah, jaký můžete potřebovat, pomocí sady jednoduchých programovacích rozhraní založených na standardech odvětví.

PROČ TRAVELPORT API

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

NAPOJTE VŠECHNY OBLASTI

Dnešní cestující si chtějí vybírat. Travelport API Vám pomůže rozšířit Vaši nabídku tím, že Vás napojí na více dopravců, hotelů a půjčoven aut – a také na všechny jejich doplňky. Díky našemu API můžete vyvinout aplikace, které ohromí zákazníky a u kterých si budou jisti, že dostávají nejširší možnou nabídku toho, co je k dostání.

RYCHLOST A STABILITA

Vaši zákazníci neradi čekají. Stačí málo a opouštějí loď. Díky bleskurychlým odezvám našeho API u Vás zůstanou. A protože máme mnohaleté odborné zkušenosti v oblasti API, garantujeme Vám zavedený, dobře zdokumentovaný a stabilní produkt.

JEDNODUŠŠÍ WORKFLOW

Rozlučte se s transakcemi a úkony, které berou zbytečně příliš času – díky našemu API budou Vaše aplikace efektivnější. Travelport API standardizuje a konsoliduje prodejní data z několika zdrojů (ATPCO, NDC, Direct Connect, nízkonákladoví dopravci) a flexibilně je integruje se stávajícími a budoucími API.

RŮST, KTERÝ SI MŮŽETE DOVOLIT

Díky Travelport API můžete vyvinout svou desktopovou aplikaci, webovou stránku, mobilní aplikaci nebo nástroj pro vyhledávání levněji a rychleji. Nemějte obavy z integrace. Travelport API je založeno na standardech našeho odvětví. Poskytneme Vám školení a rychle pomůžeme nastartovat Váš byznys.

VLASTNOSTI API

Travelport API je bohaté na funkcionality, díky kterým můžete knihovat tolik typů cest, kolik je cestujících. Zákazníci Travelportu po celém světě poskytují zpětnou vazbu k jednotlivým verzím produktů, a my si tak můžeme být jisti, že Vám neustále dodáváme nástroje, které skutečně potřebujete.

API struktura založená na mikroslužbách, dostupná přes jednotné a jednoduché programovací rozhraní

Digitální přístup k obsahu z tradičních i nových zdrojů, které zahrnují letenky, hotely, půjčovny aut a vlaky

Typická doba odezvy při vyhledávání pod dvě vteřiny

Formát podle standardů našeho odvětví, rychlá integrace s Vašimi digitálními platformami

Automaticky sleduje doporučení EU a nabízí alternativní spojení vysokorychlostními vlaky místo letů

Split ticketing, správa dodatečných služeb, branded fares

Díky ukázkám implementací rychleji spustíte vlastní aplikaci

Příklady osvědčených postupů od ostatních uživatelů

trip-services-api.jpg
Intersect.png
Intersect.png

Díky tomu, že poskytujeme cestujícím více možností, můžeme zatraktivnit naše nabídky, zvýšit konverzi, a co je nejdůležitější, zajistit, aby se naši zákazníci vraceli.

Roberto Ramos, Director of Strategic Alliances

Atrápalo

bottom of page