top of page

HELLO

FUTURE

Představujeme

TRAVELPORT _LOGO_SAND_CMYK 1.png

OBJEVTE NOVOU PLATFORMU PRO NÁKUP A PRODEJ CESTOVNÍCH SLUŽEB,
OD TRAVELPORTU

Prodej cestovních služeb potřebuje transformaci. Očekávání zákazníků se změnilo – ale co technologie? Ta zas tolik ne. Příliš dlouho je standardem složitost, ale to se nyní změní.

Travelport+ je tu, aby zmodernizoval prodej cestovních služeb a připravil ho pro budoucnost. Zjednodušuje způsob, jakým se dodavatelé, agentury a cestující propojují – vše skrze jednotnou platformu příští generace, jedno desktopové řešení pro agenty, jednu sadu API a jeden distribuční kanál poháněný umělou inteligencí a založený na velkých datech. Poskytuje více obsahu, moderní možnosti prodeje, a ty nejlepší nabídky. Travelport+ vám dává nástroje, díky kterým můžete prodávat lépe a rychleji, s menší mírou frustrace a větším ziskem při každém kliknutí.

VIDEO

All Videos
Travelport Launch Film v11 (1)
01:18
Play Video
Power Of Simple FINAL v2
01:38
Play Video
Modern travel retailing FINAL UPDATED
01:40
Play Video
Value Of Delight FINAL v2
01:30
Play Video

HELLO FUTURE

Je načase rozloučit se se zmatečností, frustrací a pomalým tempem změn – a přivítat jednoduchost, hbitost a efektivitu. Seznamte se s Travelport+.

SÍLA JEDNODUCHOSTI

Technologie cestovních služeb jsou komplikované. Prodej cestovních služeb by takový být neměl. Travelport+ Vám dává větší sílu skrze jednoduchost, snadnost používání a automatizaci. Při jeho používání se přesvědčíte, že je hbitý, snadno se ovládá a dává Vám do rukou mocné nástroje.

MODERNÍ PRODEJ CESTOVNÍCH SLUŽEB

Technologiím v cestovním ruchu se nepodařilo udržet krok s očekáváním zákazníků. Ale Travelport+ je tu, aby naše odvětví zmodernizoval, přetransformoval agentury na moderní prodejce cestovních služeb, kteří budou překonávat očekávání zákazníků, a poskytoval více všem.

HODNOTA POTĚŠENÍ

Travelport+ Vás vybaví k tomu, abyste mohli udělat na zákazníky dojem hned od počátku jejich cesty. Protože šťastní zákazníci znamenají věrné zákazníky, a ti jsou základem pro úspěch Vašeho byznysu.

JEDNODUŠŠÍ PRODEJ CESTOVNÍCH SLUŽEB

Složitý svět technologií cestovního ruchu je možné sofistikovat tím, že ho zjednodušíme. Nejnovější verze Travelport+ je právě o nástrojích, které vám usnadní prodej cestovních služeb – kromě toho přináší další vzrušující věci.

OBSAH

VÍCE PROPOJENÍ
VÍCE MOŽNOSTÍ

Travelport+ zjednodušuje způsob, jakým se nakupující a prodávající v cestovním ruchu navzájem propojují, a odemyká svět plný možností. Naše platforma zjednodušuje dodavatelům cestovních služeb distribuci tím, že nabízí flexibilní propojení, která se snadno spravují, ať už se jedná o tradiční kanály, nebo nové distribuční formáty, jako jsou ATPCO, NDC, HTNG, OTA a přímá napojení. Agentury díky tomu získávají rychlý přístup k té nejširší nabídce zacílených nabídek, které mohou okamžitě prodat a kterým ihned porozumí, bez ohledu na zdroj.

PRODEJ

VYŠŠÍ ÚROVEŇ PRODEJE

Díky Travelport+ je prodej snazší, rychlejší a profitabilnější pro všechny. Pomáhá dodavatelům prodávat díky funkcionalitám pro jasné zacílení a personalizaci nabídek, a pomáhá jim odlišit jejich značky způsobem, který vhodně doplňuje Vaše přímé prodejní kanály.

Agentury si zamilují nově navržené rozhraní naší platformy a její užitečné prodejní nástroje, které jim pomohou rychle nalézt, porovnat a prodat tu správnou nabídku, ve správný čas, za správnou cenu. Díky kustomizovatelným nabídkám a lehkým, inteligentním API můžete prodávat chytřeji – ať už prodáváte osobně, přes web nebo přes mobilní aplikaci.

HODNOTA

MÉNĚ BOLESTI,
VÍCE ZISKU

Travelport+ vytváří příležitosti, které přinášejí více zisku z každé cesty. Poskytovatelé cestovních služeb získávají více dat a informací, které mohou využít k tomu, aby neustále průběžně zlepšovali nabídky a zvyšovali příjmy. Agentury získávají lepší obchodní data, větší podporu a nástroje, které jim šetří čas, jako jsou automatizované výměny a samoobslužné nástroje pro cestující. Výsledek? Co nejlepší zisk pro Vás a šťastnější zákazníci pro všechny.

bottom of page