top of page

MYTRAVELPORT

VŠECHNO POD KONTROLOU

GettyImages-1083856280.jpeg

Vítejte ve svém kontrolním centru, kde můžete spravovat všechno, co se týká Travelportu. MyTravelport je samoobslužný portál, kde mají agenti a dodavatelé přístup ke klíčovým informacím, naleznou zde nástroje a mohou kontaktovat podporu. To vše přes jediné přihlášení. A protože žádní dva zákazníci nejsou stejní, MyTravelport může být nastaven tak, aby odpovídal Vaší roli nebo funkci.

Už máte přístup do MyTravelport?

PROČ MYTRAVELPORT

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

VÍCE KONTROLY

MyTravelport Vám předává otěže. Není na co čekat – umožňuje Vám získat to, co potřebujete, když to potřebujete. Můžete tak pracovat rychleji, chytřeji, rozhodovat se informovaně, získat podporu a vylepšovat chod Vašeho byznysu.

SNADNÉ PŘIDÁVÁNÍ UŽIVATELŮ

S MyTravelport je nábor nových členů týmu snazší. Admini mohou spravovat profily a přístupová oprávnění, a také mají okamžitý přístup k e-learningu, podpoře a chatu. Zapojit nové kolegy nebo je znovu vyškolit je tak bez problémů.

JEDNO PŘIHLÁŠENÍ

Kdo potřebuje ještě více hesel, která by mohl zapomenout? Do MyTravelport se můžete přihlásit se svým existujícím Travelport ID, takže není třeba otevírat více aplikací a používat několik hesel. Opravdu to nemůže být snazší.

NÁSTROJE A INFORMACE

Ano, většina platforem má samoobslužný portál. Ale MyTravelport toho nabízí mnohem více. Je to Vaše kontrolní centrum, kde se dostanete ke školením, informacím a kde můžete kontaktovat podporu. Také si tu můžete stáhnout a spravovat všechny Travelport produkty a schválená řešení třetích stran.

VLASTNOSTI MYTRAVELPORT

S MyTravelport máte vše ve svých rukou. Díky těmto funkcionalitám máte snadný přístup k tomu, co potřebujete, můžete se lépe a informovaněji rozhodovat a vylepšovat výkon svého byznysu.

Jednotné přihlášení pro všechny Travelport webové aplikace

Samoobslužné přidávání a odebírání uživatelů, správa všech uživatelů a přístupových práv jejich profilů, správa nastavení organizace

Přístup k Travelport vědomostní databázi a školením

Upozornění, novinky a události

Zakládání požadavků na podporu

mytravelport-400.jpg
Intersect.png
Intersect.png

Lidé v Travelportu vždy hledají způsoby, jak dělat věci jinak, a pamatují při tom na agenty.

Eric Hall,

Senior Manager of Strategy and Relations, Southwest

bottom of page