top of page

API

SVĚT OBSAHU

woman-record-vinyl-1200x729-1-1024x622.jpg

Rozvoj cestovního ruchu nebo rozšíření vaší nabídky nemusí být spojené s vysokými náklady. Rozhraní API od Travelportu vám umožní přístup k obsahu, který potřebujete pro rozšiřování vašich služeb, a to skrze jednoduchý soubor programových rozhraní založených na standardních protokolech. Pokud nejste zvyklí používat rozhraní API pro cestovní obsah, není důvod k obavám. Naše API jsou navržena tak, aby byla snadno a rychle integrovatelná, testovatelná a spustitelná, přičemž nabízejí okamžité a působivé výsledky.

PROČ TRAVELPORT APIs

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Growth.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Dynamic Search.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Performance.png

RYCHLOST A STABILITA

Vaši zákazníci nemají trpělivost čekat, a proto je důležité, aby vaše API rozhraní reagovalo bleskurychle. Díky našim dlouholetým zkušenostem s tímto produktem můžete od našeho API očekávat rychlou a spolehlivou odezvu. Je to systém, který je dobře zavedený, pečlivě zdokumentovaný a vyznačuje se vysokou stabilitou.

PŘÍSTUP DO VŠECH OBLASTÍ

Dnešní cestující očekávají bohatou nabídku možností. Díky API rozhraní od Travelportu můžete rozšířit své portfolio tím, že získáte přístup k rozmanitým produktům od leteckých společností, hotelů a autopůjčoven, včetně různých doplňků. Naše API rozhraní vám poskytne nástroje k vytváření aplikací, které uspokojí zákazníky hledající široký výběr možností.

JEDNODUŠŠÍ PRACOVNÍ POSTUPY

Díky našemu API rozhraní se můžete vyhnout časově náročným telefonním hovorům a úkolům. Toto API rozhraní vám usnadní práci tím, že standardizuje a sjednocuje merchandisingová data z různých zdrojů, jako jsou ATPCO, NDC, Direct Connect a nízkonákladoví dopravci. Navíc je navrženo tak, aby bylo flexibilně integrovatelné s vašimi stávajícími i budoucími API rozhraními.

CENOVĚ DOSTUPNÝ RŮST

Pomocí rozhraní API mikroslužeb od Travelportu můžete snadno, levně a rychle rozšířit možnosti svého počítače, webových stránek, rezervačního nástroje nebo aplikace. Pokud máte obavy z procesu integrace, nemusíte mít obavy. Naše API rozhraní je postaveno na průmyslových standardech a nabízíme školení a podporu, aby bylo možné jej rychle a efektivně implementovat.

FUNKCE API

API rozhraní společnosti Travelport je plné funkcí a umožňuje rezervovat různé typy cest pro různé druhy cestujících. S naší celosvětovou zákaznickou základnou získáváme klíčové podněty pro vývoj našich produktů, což zaručuje, že neustále poskytujeme funkce, které potřebujete.

Naše API má strukturu založenou na mikroslužbách a je dostupné prostřednictvím jednoho jednoduchého programovacího rozhraní.

Nabízíme digitální přístup k obsahu z tradičních i nových zdrojů, které zahrnují leteckou, hotelovou, automobilovou a železniční dopravu.

Typický čas odezvy vyhledávání pod dvě sekundy.

Formát podle průmyslových standardů umožňuje rychlou integraci do vašich digitálních platforem.

Automatically follows EU recommendations and offers alternative connections by high-speed trains instead of flights

Automatically follows EU recommendations and offers alternative connections by high-speed trains instead of flights.

Samostatné letenky, správa doplňkových služeb, značkové tarify.

trip-services-api.jpg

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Intersect.png
Intersect.png

Nové API rozhraní Travelport+ nám umožňuje rychleji nabízet lepší cestovní obsah a více příležitostí k upsellingu, což zvyšuje naše prodeje a zisky.

SERGEY PIROZHNIKOV

Zakladatel, Kupibilet

kupibilet-hero-1024x768.jpg

Poskytněte svým agentům výhodu s API rozhraním společnosti Travelport.

bottom of page