top of page

CESTOVNÍ AGENTURY

VÍCE MOŽNOSTÍ,
CHYTŘEJŠÍ PRODEJ

GettyImages-200483138-001 (1).jpg

Cestující chtějí nalézt ty nejlepší možnosti, a chtějí je nalézt rychle.

Chcete jim poskytnout služby pro celou jejich cestu a nabídnout ty nejlepší ceny, možnosti upgradu a dodatečné služby – a chcete platformu, díky které to všechno půjde tak jednoduše, jak to zní.

Můžete ji mít.
Protože naší prací je usnadnit Vám tu Vaši.

VÁŽENÍ TRAVEL PARTNEŘI

Naše platforma Vás propojuje s tím nejlepším a nejširším obsahem napříč odvětvím cestovního ruchu

01 TP Brand Elements Icon Set Illustrati

LETENKY

PŮJČOVNY AUT

HOTELY

VLAKY

01 TP Brand Elements Icon Set Illustrati
01 TP Brand Elements Icon Set Illustrati
01 TP Brand Elements Icon Set Illustrati
1074272010.jpg

S KÝM SPOLUPRACUJEME

KORPORÁTNÍ CESTOVNÍ AGENTURY

Usnadňujeme Vám hledání těch nejlepších nabídek pro Vaše zákazníky. Pomáháme zjednodušovat některé složitější cesty a propojujeme Vás s dodavateli a zákazníky, abychom Vás podpořili při udržování kvality poskytovaných cestovních služeb a péče o cestující.

ONLINE CESTOVNÍ AGENTURY

Ať už jste regionální nebo globální agentura, dáváme Vám sílu být tím nejlepším obchodníkem, jakým můžete být. Můžete zákazníkům rychle nabídnout ty nejlepší možnosti a vytěžit z každé cesty, kterou prodáte, co nejvíce díky integrovaným nabídkám a příležitostem prodat upgradované varianty.

TRADIČNÍ CESTOVNÍ AGENTURY

Dáváme Vám možnost věnovat více času zákazníkům. Pomáháme Vašemu byznysu, aby rostl a zůstal propojení díky technologii, která Vás podporuje od začátku do konce. Díky snadnému přístupu, rychlému vyhledávání, automatizovaným procesům a všemu, co potřebujete, na jedné platformě Vám usnadňujeme práci.

Travelport ví, že to není jen o nějaké jedné věci, ale že je to o komplexním přístupu. Pokud mám s něčím problém, mohu komukoliv zavolat a oni to za mě vyřeší. Tenhle osobní vztah je pro mě opravdu důležitý a Travelport mi vždy se vším pomohl. Myslím, že tohle lidé v Travelportu v sobě prostě mají a že jim upřímně záleží na ostatních. To není pravidlem v každé firmě.

Ujjwal Seghal
Ředitel ve Skylord Travel

PRODUKTY PRO AGENTURY

1134452492.jpg

HELLO FUTURE

TRAVELPORT+_LOGO_SAND_RGB.png

Travelport+ je nová platforma pro nákup a prodej cestovních služeb. Tato platforma nové generace dává cestovním agenturám více obsahu a možností napojení, včetně NDC. Podporuje rychlejší a lepší prodej díky novým uživatelským rozhraním a prodejním nástrojům. A díky větší automatizaci, datům a samoobslužným funkcím je Travelport+ pro Vás a Vaše zákazníky obrovskou přidanou hodnotou, ať už jste uživatelem Smartpointu nebo API.

Smartpoint

PRODEJ CESTOVNÍCH SLUŽEB, JEDNODUŠE

Snadnost, kontrola a pružnost – Smartpoint přináší jednoduchost do prodeje cestovních služeb. Toto uživatelsky přívětivé desktopové řešení vás propojuje přímo s naší globální platformou, kde můžete vyhledávat, porovnávat, knihovat a upravovat cesty pro své klienty.

API

SVĚT OBSAHU

Naše rychlé, moderní a snadno použitelné API Vás propojují přímo s naší platformou a dávají Vám přístup do světa obsahu. Naše API jsou stavěny pro budoucnost a nejnovější zařízení. Jsou navrženy tak, aby potěšili všechny vývojáře.

MyTravelport

VŠECHNO POD KONTROLOU

Váš osobní ovládací panel, kde máte přístup ke svým nástrojům, analýzám, personalizovaným školením, online podpoře a kde si můžete exkluzivně stáhnout naše nejnovější produkty. Možná bychom tomu vlastně měli říkat YourTravelport.

Usnadníme Vám prodej cestovních služeb

bottom of page