top of page

KURZY A ŠKOLENÍ

PRO KAŽDÉHO
NĚCO

GettyImages-1185947611.jpeg

Vítejte na školení!

Vzdělávání nováčků a neustálé zdokonalování technických dovedností zaměstnanců cestovních kanceláří při práci s GDS je nedílnou a významnou činností společnosti Travelport.

Školení vedou zaměstnanci s dlouholetou praxí v cestovním ruchu, profesionálové z leteckých společností a také IATA školitelé. Naši studenti si tak kromě znalostí GDS z kurzů odnesou i znalosti celkové problematiky spojené s prodejem letenek a ubytování. 

Nabízíme jak řádná, tak i mimořádná školení šitá na míru našim zákazníkům v českém i anglickém jazyce.

Pozitivní ohlas máme také na naše webináře (meety, teamsy), což je v současnosti oblíbený formát školení, vhodný pro krátké a aktuální oživení vybrané problematiky nebo seznámení se s novinkami. Výhodou je, že toto školení probíhá na dálku pro větší počet posluchačů, a zaměstnanci cestovních kanceláří tak nemusí opustit své pracoviště anebo domovy.

Řádná školení probíhají v moderní, specializované školicí místnosti přímo v centrále pražského sídla společnosti Travelport. Další učebnu máme v naší bratislavské pobočce.

Každý účastník kurzu obdrží sadu tištěných manuálů (většina je psána v češtině). Všechny naše manuály a doporučené učebnice je možné stáhnout přímo na našich webových stránkách. Naším cílem je, aby každé školení bylo přínosné a příjemné pro všechny.

Těšíme se na Vás na některém ze školení společnosti Travelport!

TERMÍNY ŠKOLENÍ

Níže najdete seznam jednotlivých kurzů, na které se můžete přihlásit. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně školení, neváhejte nás kontaktovat emailem na adrese skoleni@travelportgds.cz nebo nám zavolejte na 222 252 419.

GettyImages-681268624.jpeg

ZÁKLADNÍ KURZ
TRAVELPORT+

Délka trvání: 5 dní

Cíl: Získání základních znalostí rezervačního systému potřebných k práci v cestovní kanceláři. Kurz je zakončen testem a předáním mezinárodního certifikátu.

Náplň: Availabilita, rezervace letenek, SSR, OSI, seating, skupinová rezervace, oceňování, queue, rezervace hotelů a aut, naprogramování kláves a mnoho dalšího.

TICKETING

Termín: 26. - 28. 2. 2024

Délka trvání: 2 - 3 dny

Cíl: Schopnost automatického vystavování letenek a jejich výměn.

Náplň: Ocenění rezervace, vystavení letenek a EMD, revalidace elektronických letenek, zrušení a refundace letenek, daily report, manuální maska, IT maska, automatické a manuální výměny letenek

Požadované znalosti před školením:  Ukončení základního kurzu GDS Travelport+

Dle vzájemné domluvy, prosím pište na skoleni@travelportgds.cz anebo

volejte na 222 252 419

Termín Ticketingu:  Dle vzájemné domluvy, prosím pište na skoleni@travelportgds.cz anebo volejte na 222 252 419

GettyImages-1204558681 (1)_edited.jpg
GettyImages-523345090.jpeg

REFRESH

Délka trvání: půl dne až jeden den

Cíl: Oživení a zopakování základních znalostí systému Travelport+. Možnost absolvování jen některých tematických celků na základě Vašich požadavků.

Náplň:

  • Rezervace + queue: zopakování všech kroků rezervace, SSR, OSI, oceňování, seating, Smartpoint a mnoho dalšího.

  • Hotely + auta: availabilita, rezervace.

  • Ticketing: vystavení a zrušení letenek, manuální + IT maska, metoda 2E + 2A

Termín Refresh:  Dle vzájemné domluvy, prosím pište na skoleni@travelportgds.cz anebo volejte na

222 252 419

bottom of page