top of page

COMMISSION MANAGER

SPRÁVA PROVIZÍ

GettyImages-1044110244.jpeg

Spravujte provize od leteckých společností na jednom místě a snadno je vkládejte do PNRů.

Už žádná ADM, už žádné ušlé tržby.

VŽDY SPRÁVNĚ 

ZADANÉ PROVIZE

Provize jsou čím dál složitější. Často jsou na konkrétní třídy a mají další speciální parametry, takže může při jejich zadávání docházet k chybám. Nechte to na Commission Manageru a buďte si jistí, že zadaná provize bude vždy správná.

ŽÁDNÉ SLOŽITÉ PROVIZE

Může se stát, že Vaši operátoři složitější provize ani neaplikují, protože jsou v takovém shonu, že na to prostě nemají čas. Právě tyto složitější provize ale často bývají nejzajímavější, takže přicházíte o peníze. To se s Commission Managerem už nestane. Vaši operátoři budou také více v pohodě, a to ocení hlavně Vaši klienti, kteří Vás rádi doporučí a rádi se budou vracet.

NEOCENITELNÁ

ÚSPORA ČASU

Commission Manager znamená výraznou úsporu času, protože mít někde provize uložené, dohledávat je, aplikovat je – to všechno vezme spoustu času. Takhle mohou Vaši operátoři snadno kliknout na tlačítko přímo ve Smartpointu, vypočte se správná provize a uloží se do rezervace.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

ADMIN ZÁZEMÍ,

NASTAVOVÁNÍ PROVIZÍ

Provize Vám pomůžeme nastavit v zázemí Commission Manageru. Buď je tam můžete nechat beze změn, nebo je může upravovat někdo z Vašeho týmu, kdo už se v provizích vyzná a má potřebné znalosti.

SMARTPOINT PLUGIN

Jakmile se operátor chystá vystavit letenku, plugin mu umožní, aby přímo v aplikaci Travelport Smartpoint kliknul na tlačítko CMCalc, a Commission Manager automaticky spočítá provizi pro danou rezervaci. Pokud klikne na tlačítko CMStore, provize se nejen spočítá, ale je rovnou uložena do oceňovací masky rezervace. Jediné, co tedy operátor potřebuje udělat, je kliknout.

COMMISSION MANAGER

API

K dispozici je také API, čili programátorské rozhraní, které Vám umožní tuto funkcionalitu napojit na vlastní online vyhledávač nebo jiný systém, který jste si vyvinuli sami. Můžete tak jakýkoliv jiný systém obohatit o možnost automaticky počítat Vaše provize od leteckých společností. Podívejte se na dokumentaci.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

BEZ COMMISSION MANAGERA

A S COMMISSION MANAGEREM

Jak vypadá běžná situace v agenturách? Představte si kancelář plnou operátorů, kde každý má provize uložené v různých Excel tabulkách nebo na papírech. V lepším případě má agentura sdílené soubory, do kterých operátoři nahlížejí a zjišťují, kterou provizi do systému vložit.

Někdy má agentura dokonce navíc další zodpovědnou osobu, která rezervace prochází a kontroluje, zda byly provize správně aplikovány. To pro vás znamená náklady navíc.

V neposlední řadě můžete používat vlastní online vyhledávač. Pokud umožňujete cestujícím, aby jim byla letenka vystavena automaticky, potřebujete, aby se vkládaly provize. Potřebujete tedy dalšího člověka, který bude provize přepisovat do nastavení v zázemí online vyhledávače.

Commission Manager tohle všechno zajistí za Vás. Představte si, že existuje pouze jedno místo, kde nastavíte provizi. Jednoduchý formulář, který zvládne obsluhovat jediný člověk, který je ve Vašem týmu zodpovědný za to, že shromažďuje informace od leteckých společností, o Vašich provizích a zadává je do aplikace.

Výsledkem je, že Vaši operátoři nemusí provize nikde dohledávat – objeví se jim automaticky přímo ve Smartpointu v rezervacích, které se chystají vystavit. Šetří se tak obrovské množství času a eliminují se případné chyby.

Takto nastavené provize se také automaticky aplikují pro nastavení Vašeho online vyhledávače nebo jakéhokoliv jiného systému, který používáte. Výsledkem je, že Vaše provize jsou všude stejné, jsou správně aplikovány, a ani u složitějších provizí nemusí Váš tým přemýšlet, jak je aplikovat.

COMMISSION MANAGER V AKCI

Podívejte se na explainer a poznejte podrobněji jednotlivé funkcionality.

bottom of page