top of page

FLIGHT WATCHDOG

HLÍDAČ 
CEN LETENEK

GettyImages-1090697808_edited.jpg

Udržte zákazníky na svém webu.

Prodejte více letenek.

Umožněte cestujícím, aby za ně Váš online vyhledávač hlídal cenu letenky, o kterou mají zájem.

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

Flight Watchdog je v našem portfoliu zcela nový typ služby. Mnoho cestujících není připraveno koupit letenku na Vašem webu okamžitě. Rádi počkají na lepší cenu. Pravděpodobně Vám ale kvůli tomu každý den nezavolají. Díky Flight Watchdog mohou nechat Váš online vyhledávač, aby jim cenu pohlídal a automaticky je emailem informoval o změnách.

JEDNODUŠEJI UŽ TO NEJDE

Cestující přijde na Váš agenturní web, vyhledá letenky, o které má zájem, a pouhým zadáním své emailové adresy do pop-up okna aktivuje hlídání dané ceny.

JAKÉ INFORMACE 

CESTUJÍCÍ DOSTANE ?

Jednak je to email o snížení ceny. Flight Watchdog Vašeho klienta upozorní, pokud dojde ke snížení ceny oproti té, kterou chce hlídat.

Kromě toho dostane jednou denně email s grafem, který přehledně shrnuje vývoj ceny. Buď uvidí, že cena vytrvale roste a zatím to moc nevypadá, že by měla klesnout. Může to tedy pro něho být motivace letenku koupit raději dříve, než cena vystoupá mimo jeho rozpočet. Nebo naopak uvidí, že cena výrazně klesla, a rád koupí letenku, dříve než začne opět stoupat.

EMAIL, KTERÝ SI RÁD

PŘEČTE KAŽDÝ

Každý den se do grafu přidá aktuální cena hlídané letenky. Klient má dvě možnosti: 1. kliknout na tlačítko Rezervovat, které ho vrátí na Vaši webovou stránku, kde může dokončit rezervaci, nebo 2. kliknout na tlačítko Smazat, a zrušit tak hlídání dané letenky.

Pod grafem klient navíc vidí alternativní nabídky, které byly vyhledány a zakoupeny ostatními cestujícími. Zdrojem dat pro tyto nabídky je Travelport eStreaming, čili velká data z rezervačního systému Travelport+. Flight Watchdog se snaží nalézt obdoby toho, co klient hledá, na podobný počet dní a vybírá čerstvé nabídky. Ty sice nemusí přesně odpovídat stejným datům, ale pokud klienta zaujme jiná destinace za velmi dobrou cenu, je velmi pravděpodobné, že si termín cesty bude ochotný upravit.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

JAKO DOPLNĚK K

VAŠEMU GOL IBE

Flight Watchdog nabídne cestujícímu na stránce s výsledky vyhledávání pop-up okno, které zobrazí aktuálně nejnižší nalezenou cenu a nabídne klientovi, že mu tuto cenu a její další vývoj (a případné snížení) pohlídá.

ZJISTĚTE,

CO KLIENTI CHTĚJÍ

Flight Watchdog má pro Váš byznys ještě jeden neocenitelný přínos. Máte přístup ke statistikám hlídání cen, která si cestující aktivovali na Vašem webu. Budete tak v obraze, o jaké itineráře mají zájem. Jak s touto informací marketingově naložíte, už je na Vaší obchodní fantazii.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_
Brand Elements Icon Set Functional Sand_

FLIGHT WATCHDOG V AKCI

Nechte se inspirovat, jak snadno můžete zvýšit konverze návštěvníků na Vašem agenturním webu.

bottom of page