top of page

GOL MOBILE

MOBILNÍ APLIKACE PRO PRODEJ
LETENEK A VLAKŮ

690697229.jpg

Mobilní nativní aplikace pro prodej letenek, kterou pojmenujeme, obarvíme a obohatíme logem Vaší agentury a umístíme na App Store nebo Google Play. Vaši klienti si mohou aplikaci stáhnout a nejen rezervovat letenky, ale také mít seznam svých rezervací vždy při ruce ve smartphonu.

LETENKY ZE SYSTÉMU

TRAVELPORT+

Jste uživatelem rezervačního systému Travelport+? Pak Vám nic nebrání v tom, abyste prodávali letenky přes vlastní iOS nebo Android aplikaci.

NDC A LOW-COST DOPRAVCI

Díky integraci se systémem Travelfusion můžete vedle tradičních dopravců ze systému Travelport+ prodávat prostřednictvím GOL Mobile také NDC obsah a obsah nízkonákladových dopravců z celého světa.

NEJEN LETENKY,

TAKÉ  VLAKY

Vašim zákazníkům stále více záleží na tom, jaký dopad má cestování na naše životní prostředí, a často volí vlak místo letadla, zejména na vnitrostátních tratích. Díky GOL Mobile si přes vás mohou koupit vlakové jízdenky od následujících dopravců: Renfe, Eurostar, BeNe (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Worldwide Travel.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Cost Saving.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Rail Network.png

BRANDED FARES

Cestující jsou stále náročnější. Když si otevřou Vaši aplikaci, chtějí najít ten nejvhodnější let a nejlepší cenovou variantu. Nyní mohou, protože GOL Mobile zobrazuje branded fares z Travelport+. Stačí, když cestující tapne na Více tříd ve výsledcích vyhledávání.

PROPOJENÍ S GOL IBE

Aplikace GOL Mobile je propojena a úzce spolupracuje s Vaším GOL IBE. Vaši klienti budou mít díky tomu přehled o svých rezervacích vytvořených přes Vaše webové stránky. A jakmile vytvoří novou rezervaci přes GOL Mobile, vytvoří se ve Vašem Travelport+ PCC. Jinými slovy - více segmentů pro Vás.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Five Star Rating .png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png

ONE-WAY VYHLEDÁVÁNÍ

Nabídněte cestujícím více kombinací letů, lepší ceny a širší nabídku časových možností než kdykoliv předtím. Naše vyhledávací nástroje umí kombinovat obsah, který nebylo dříve možné kombinovat, včetně tradičních dopravců s LCC a NDC obsahem. Představte si ten potenciál.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Air Search.png

HLAVNÍ VÝHODY

Nativní, instalovaná aplikace Vám a Vašim klientům přináší rychlejší a plynulejší rezervační proces.

Aplikace v několika jazycích včetně češtiny.

Vaši klienti mají vždy při ruce všechny letenky a rezervace vytvořené prostřednictvím mobilní aplikace nebo, pokud využíváte GOL IBE, i rezervace a letenky vytvořené přes GOL IBE. Obě aplikace sdílí účty uživatelů a navzájem spolupracují.

Travelport+ rezervace s automatizovaným systémem oznámení, plně přizpůsobitelné v grafické a textové podobě.

Možnost definovat poplatky a provize za služby podle různých kritérií.

Přístup do přehledné admin konzole pro všechna systémová nastavení a ke správě vytvořených rezervací.

Podpora online platebních bran. Poté, co Váš klient uhradí prostřednictvím platební brány, je elektronická letenka automaticky vystavena a doručena prostřednictvím e-mailu.

Možnost kustomizace a rozšíření funkcionalit na míru.

GOL MOBILE V AKCI

Nechte se inspirovat, jak můžete svůj travel byznys rozšířit pomocí vlastní agenturní aplikace pro iOS  a Android.

NAŠI UŽIVATELÉ

sa-app-logo.png
APP STORE
PLAY STORE
apollo-apple.png
APP STORE
PLAY STORE
orbix-apple.png
APP STORE
Intersect.png
Intersect.png

Naši klienti oceňují možnost vyhledávat a knihovat letenky prostřednictvím svých mobilních telefonů. Díky aplikaci GOL Mobile jsme zaznamenali 20% nárůst v přístupech přes smartphony.

Věra Janičinová,

Business Director Air Tickets, Student Agency

Intersect.png
Intersect.png

Aplikaci GOL Mobile používáme už více než 2 roky. Jedna z jejích skvělých vlastností je synchronizace s naším vyhledávačem GOL IBE. Díky tomu mají naši klienti letenky ve svých smartphonech, ať už je koupili na počítači, nebo přes aplikaci.

Robert Mikita,

General Manager,

Carlson Wagonlit Travel Slovakia

bottom of page