GOL MOBILE

MOBILNÍ APLIKACE PRO PRODEJ
LETENEK A VLAKŮ

690697229.jpg

Mobilní nativní aplikace pro prodej letenek, kterou pojmenujeme, obarvíme a obohatíme logem Vaší agentury a umístíme na App Store nebo Google Play. Vaši klienti si mohou aplikaci stáhnout a nejen rezervovat letenky, ale také mít seznam svých rezervací vždy při ruce ve smartphonu.

LETENKY ZE SYSTÉMU

TRAVELPORT+

Jste uživatelem rezervačního systému Travelport+? Pak Vám nic nebrání v tom, abyste prodávali letenky přes vlastní iOS nebo Android aplikaci.

NDC A LOW-COST DOPRAVCI

Díky integraci se systémem Travelfusion můžete vedle tradičních dopravců ze systému Travelport+ prodávat prostřednictvím GOL Mobile také NDC obsah a obsah nízkonákladových dopravců z celého světa.

NEJEN LETENKY,

TAKÉ  VLAKY

Vašim zákazníkům stále více záleží na tom, jaký dopad má cestování na naše životní prostředí, a často volí vlak místo letadla, zejména na vnitrostátních tratích. Díky GOL Mobile si přes vás mohou koupit vlakové jízdenky od následujících dopravců: Renfe, Eurostar, BeNe (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Worldwide Travel.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Cost Saving.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Rail Network.png

BRANDED FARES

Cestující jsou stále náročnější. Když si otevřou Vaši aplikaci, chtějí najít ten nejvhodnější let a nejlepší cenovou variantu. Nyní mohou, protože GOL Mobile zobrazuje branded fares z Travelport+. Stačí, když cestující tapne na Více tříd ve výsledcích vyhledávání.

PROPOJENÍ S GOL IBE

Aplikace GOL Mobile je propojena a úzce spolupracuje s Vaším GOL IBE. Vaši klienti budou mít díky tomu přehled o svých rezervacích vytvořených přes Vaše webové stránky. A jakmile vytvoří novou rezervaci přes GOL Mobile, vytvoří se ve Vašem Travelport+ PCC. Jinými slovy - více segmentů pro Vás.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Five Star Rating .png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png

HLAVNÍ VÝHODY

Nativní, instalovaná aplikace Vám a Vašim klientům přináší rychlejší a plynulejší rezervační proces.

Aplikace v několika jazycích včetně češtiny.

Vaši klienti mají vždy při ruce všechny letenky a rezervace vytvořené prostřednictvím mobilní aplikace nebo, pokud využíváte GOL IBE, i rezervace a letenky vytvořené přes GOL IBE. Obě aplikace sdílí účty uživatelů a navzájem spolupracují.

Travelport+ rezervace s automatizovaným systémem oznámení, plně přizpůsobitelné v grafické a textové podobě.

Možnost definovat poplatky a provize za služby podle různých kritérií.

Přístup do přehledné admin konzole pro všechna systémová nastavení a ke správě vytvořených rezervací.

Podpora online platebních bran. Poté, co Váš klient uhradí prostřednictvím platební brány, je elektronická letenka automaticky vystavena a doručena prostřednictvím e-mailu.

Možnost kustomizace a rozšíření funkcionalit na míru.

GOL MOBILE V AKCI

Nechte se inspirovat, jak můžete svůj travel byznys rozšířit pomocí vlastní agenturní aplikace pro iOS  a Android.

Intersect.png
Intersect.png

Naši klienti oceňují možnost vyhledávat a knihovat letenky prostřednictvím svých mobilních telefonů. Díky aplikaci GOL Mobile jsme zaznamenali 20% nárůst v přístupech přes smartphony.

Věra Janičinová,

Business Director Air Tickets, Student Agency

Intersect.png
Intersect.png

Aplikaci GOL Mobile používáme už více než 2 roky. Jedna z jejích skvělých vlastností je synchronizace s naším vyhledávačem GOL IBE. Díky tomu mají naši klienti letenky ve svých smartphonech, ať už je koupili na počítači, nebo přes aplikaci.

Robert Mikita,

General Manager,

Carlson Wagonlit Travel Slovakia