top of page

Webinář: 🚀 Připravte svůj online prodej letenek na post-covid 🚀


Zúčastněte se globálního představení nové generace GOL IBE!


Zaregistrujte se ještě dnes. Webinář proběhne v angličtině. Objevte nejnovější design a funkcionality GOL IBE.Zatím o GOL IBE moc nevíte?


Náš kolega Brian vám o něm poví více:Funkcionality v kostce


Vyhledávání 🔎 - Obsah: GDS (Travelport Galileo), low-cost dopravci (Travelfusion), NDC (přes Travelfusion) - Podpora mnoha jazyků, možnost přidání dalších - Našeptávač populárních destinací - Vyhledávání v rámci +/- 1 dne pro všechny uživatele - Vyhledávání v rámci +/- 3 dnů v případě aktivní Flex funkcionality - Ještě lepší nabídky díky paralelnímu vyhledávání - Zobrazování zavazadlových tarifů bez ohledu na existenci Fare families - Výpočet servisních poplatků a slev na základě mnoha parametrů - MultiPCC - zobrazujte výsledky z více trhů a měn v souhrnné nabídce - Plně responzivní design a nativní mobilní aplikace pro iOS a Android Knihování ✈️ - Provize dopravců na základě mnoha parametrů (výpočet a automatické uložení do PNR) - Možnost vložení volitelných parametrů do rezervací - Automatické vystavení letenek - Přehled existujících rezervací Platby 💵 - Mnoho implementovaných platebních bran z celého světa Přizpůsobení 🎨 - Přizpůsobení barev a loga v rámci počáteční implementace - Vlastní přizpůsobení notifikací a designů emailů v admin zázemí - Úpravy na míru dle vašich požadavků - Implementace dalších platebních bran dle vašich požadavků Podpora a aktualizace 💬 - Vstupní proškolení zdarma - Další podpora zdarma - Nové verze a aktualizace zdarma


Přesvědčte se sami


Zaregistrujte se ještě dnes a zúčastněte se globálního představení nové generace GOL IBE. Webinář proběhne v angličtině.Těšíme se na viděnou!


Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page