top of page

Travelport – 9B - AccessRail nově v BSP v ČR!


Vlakové jízdenky v Galileu stejně jako letenky! 9B – AccessRail nově v BSP v ČR!

Vážení uživatelé,

nově můžete prodávat vlakové jízdenky na vybrané spoje také v Galileu pomocí společnosti AccessRail, která je IATA partnerem. V GDS lze AccessRail najít pod kódem 9B.

Jízdenky se vystavují stejně jako letenky a mají předčíslí 450. Postup rezervace a ticketing je naprosto stejný jako u letenek. Před nástupem do vlaku nebo autobusu musí mít cestující palubní vstupenku, kterou mu může agentura zaslat společně s letenkou. Palubní vstupenky lze snadno vytisknout na webu AccessRail.com, kam stačí zadat číslo rezervace. V portfoliu společnosti AccessRail je aktuálně vlakový obsah z 13 trhů (Německo, Japonsko, Itálie, Rakousko, Nizozemsko-Belgie, Velká Británie, Španělsko, Kanada, Švédsko, USA, Norsko a nově Česká republika), což představuje dvacet dopravců včetně ČD. Ve Smartpointu se zobrazuje 9B spolu s ostatními leteckými dopravci. Toto umožňuje rezervovat a ticketovat jak samostatné vlakové itineráře, tak i intermodální kombinace železniční a letecké přepravy v rámci stejné rezervace.

Participace 9B v CZ-BSP umožňuje agenturám získat kromě segmentů také up-front provizi až do výše 8 % (v závislosti na smlouvě mezi 9B a dopravcem). AccessRail nabízí jen full-flexible tarif, a proto může být cena jízdenky vyšší, ale ve spojení s leteckou přepravou vždy nabízí výhodnou cenu a flexibilní spojení.

(Na obrázku vidíte náhled availability z Ostravy do Swindon v UK, vlaky jsou označené jako TRN)Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page