top of page

Představujeme Smartpoint Cloud


JIŽ BRZY:


SMARTPOINT CLOUDModernizace je teď ještě snazší.


Představujeme Smartpoint Cloud, online výkladní skříň, která od základu mění zkušenost s nákupem a správou cest. Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak získat přístup k Travelport+, jediné platformě pro maloobchodní prodej cestovního obsahu, která byla navržena s ohledem na agentury.VĚTŠÍ KONKURENČNÍ VÝHODA


Smartpoint Cloud poskytuje vaší agentuře náskok díky ultrarychlému zvýšení kvalifikace agentů, vynikajícím možnostem prodeje a dalším příležitostem ke zvýšení příjmů.MÉNĚ PŘEKÁŽEK


Smartpoint Cloud pomáhá agentům zvládnout ještě více, prostřednictvím technologie šetřící čas a přesných, vylepšených výměn.
A FUNGUJE PRO VŠECHNY AGENTY


Smartpoint Cloud umožňuje agentům pracovat tak, jak jim to vyhovuje – ať už prostřednictvím tradičního zobrazení nebo prostřednictvím elegantního grafického uživatelského rozhraní – a to vše v praktickém, vylepšeném, webovém pracovním nástroji.


JSTE PŘIPRAVENISE MODERNIZOVAT?JIŽ BRZY


Travelport je v popředí modernizace prodeje cestovního obsahu. A Smartpoint Cloud je toho nedílnou součástí. Můžete se na něj těšit již nyní. Brzy vás informujeme, jakmile bude plně k dispozici i pro český a slovenský trh.


 


Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

0 comments

Comments


bottom of page