top of page

TCP EXCHANGE API

RYCHLÉ A BEZPEČNÉ VÝMĚNY A REFUNDACE LETENEK

GettyImages-1196067780.jpeg

Rychlé a bezpečné výměny, převystavení a refundace letenek pro Vaše aplikace. Potěšte své agenty grafickým uživatelským rozhraním místo toho, aby museli používat kryptické vstupy.

CO JE TO ?

TCP Exchange API je univerzální programovací nástroj, který Vám umožňuje přidat vlastnosti

TCP Exchange do Vaší aplikace. Pokud potřebujete, aby Vaši agenti používající Travelport+ měli možnost vyměňovat, převystavovat a refundovat letenky vytvořené v Travelport Smartpoint, GalileoTerminalu nebo dalších prodejních nástrojích, můžete je potěšit grafickým uživatelským rozhraním, které je podporováno na všech chytrých zařízeních místo toho, aby museli používat kryptické vstupy. Místo toho, abyste si takový modul sami naprogramovali, použijte naše API a ušetřete čas a peníze.

JE TO PRO VÁS ?

Jste tradiční agentura, OTA nebo TMC a máte vlastní programátory? Nebo jste vývojář?

Pokud plánujete vyvinout vlastní interní aplikaci pro výměny, převystavení a refundace letenek, už dál nehledejte. TCP Exchange API není určeno pro online vyhledávače a pro použití koncovými zákazníky (cestujícími). Místo toho posílí vnitrofiremní nástroje, které používají agenti a letenkáři ve Vašem týmu. Ti potřebují mít zkušenosti a povědomí o pravidlech výměn, převystavení, refundací a souvisejících procedurách.

PROČ TCP EXCHANGE API  ?

Významná úspora času a peněz.

 

Vytvoření masky.

 

Výměny letenek.

 

Převystavení letenek.

 

Refundace letenek.

CO MŮŽETE VYTVOŘIT ?

Možná si říkáte, co můžete za pomoci tohoto API vlastně naprogramovat. Abychom Vás trochu inspirovali, vytvořili jsme díky němu například TCP Exchange.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Performance.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Tools.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Upsell.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Five Star Rating .png
bottom of page