top of page

TRIPGATE

KORPORÁTNÍ 
KLIENTELA

GettyImages-522944600.jpeg

Online rezervační systém letenek, hotelů a vlaků pro Vaši korporátní klientelu.

LETENKY ZE SYSTÉMU

TRAVELPORT+

Jste uživatelem rezervačního systému Travelport+? Pak Vám nic nebrání v tom, abyste svým korporátním klientům dali možnost rezervovat letenky z této rozsáhlé nabídky.

NDC A LOW-COST DOPRAVCI

Dalším zdrojem obsahu pro TripGate je Travelfusion. Vedle klasických dopravců ze systému Travelport+ tak mohou Vaši korporátní klienti rezervovat NDC obsah a nízkonákladové lety po celém světě.

NEJEN LETENKY,

TAKÉ  VLAKY

Vašim zákazníkům stále více záleží na tom, jaký dopad má cestování na naše životní prostředí, a často volí vlak místo letadla, zejména na vnitrostátních tratích. Díky TripGate si přes vás mohou koupit vlakové jízdenky od následujících dopravců: Renfe, Eurostar, BeNe (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

A TAKÉ HOTELY 

Cestou znavení korporátní klienti mohou vyhledávat a rezervovat hotely z bohaté databáze Travelport+.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Worldwide Travel.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Cost Saving.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Rail Station.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Hotels.png

VÍCE OBSAHU, LEPŠÍ NABÍDKY

Máte individuální smlouvu s hotelovým řetězcem nebo leteckým dopravcem? TripGate zobrazuje a propaguje Vaše speciální tarify.

CESTOVNÍ POLITIKY

Cestovní politiky společně s nákladovými středisky a automatickým ověřovacím procesem pomáhají Vašim korporátním zákazníkům efektivně kontrolovat celkové náklady.

Díky nabídce nejnižšího možného tarifu ušetříte peníze, protože TripGate zajistí, že si Vaši cestující vždy vyberou tu nejlevnější možnost v rámci jejich cestovní politiky. TripGate ji zvýrazní ve výsledcích vyhledávání.

SCHVALOVACÍ PROCES, NÁKLADOVÁ STŘEDISKA

Díky TripGatu si mohou Vaši korporátní zákazníci být jisti, že jejich zaměstnanci cestují v souladu s definovanými cestovními politikami. Nejmodernější funkcionalita schvalovacího procesu TripGatu může cestujícím dovolit vybrat pouze takové výsledky vyhledávání, které jsou v rámci cestovní politiky určeny pro jejich pracovní pozici, a pokud si vyberou možnost mimo cestovní politiku, jejich manažer obdrží notifikaci, ze které může cestu jedním tapnutím potvrdit, či zamítnout.

 

TripGate vám umožní spravovat nákladová střediska, definovat pro ně platební metody, přidělovat manažery a nastavovat cestovní politiky.

SPRÁVA ROLÍ A
UŽIVATELŮ

Jednoduchá správa uživatelů a rolí je další z klíčových funkcionalit aplikace TripGate. Díky uploadu Excel dokumentů je vytvoření profilů velmi snadné.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Inteligence.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_People Management.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Statement of Changes.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Simplify.png

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Schvalování letenek podle firemní cestovní politiky

Správa korporátních klientů

Rezervace letenek

Rezervace hotelů

Rezervace vlaků

Správa firemních cest

Statistiky

TRIPGATE V AKCI

Podívejte se na explainer a poznejte podrobněji jednotlivé funkcionality.

PODCAST: SLUŽEBNÍ CESTY POD KONTROLOU

Jak se služební cesty organizují ve světě a v Čechách? Co jsou a k čemu slouží online rezervační systémy? Jaké výhody firmě přinesou a co implementace takového systému do firemního prostředí představuje? O tom všem v podcastu magazínu Komora s naším produktovým manažerem Zdeňkem Procházkou.

bottom of page