top of page
Path-431.png

Sedm divů. Sedm dní.

Abychom otestovali naši moderní maloobchodní platformu, poslali jsme Jamieho "dobrodruha" McDonalda na cestu kolem světa s cílem navštívit sedm divů světa během sedmi dnů a pokusit se o zápis do GUINNESS WORLD RECORDS™. Výzvu zvládl pouze s použitím veřejné dopravy a vše plánoval a rezervoval prostřednictvím naší platformy Travelport+.

Výzva

 DEN 01   .....................................

Příjezd do Pekingu

VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ

Připravit, pozor, start! Naše dobrodružství začíná s východem slunce u jednoho z nejznámějších světových divů. I když, jak říká NASA, není viditelné z vesmíru, jde o impozantní místo pro start. Na návštěvníky tohoto místa čeká výzva v podobě zdolání mnoha schodů. Ale co se vyšplhá nahoru, musí se také rychle dostat zpět dolů, aby mohla cesta pokračovat dalším letem. Zůstává otázkou, jak nejlépe se s tímto úkolem vypořádat.

Příjezd:
06:30

Čas do dalšího letu: 7hod 15min

adventureman-hero.jpg
Group-1925-400x400.png

SEZNAMTE SE S ADVENTUREMANEM

Jamie McDonald je dobrodruh, spisovatel a motivační řečník, který se proslavil překonáním několika světových rekordů, a to vše v rámci svých charitativních aktivit.

travelbag-circle-400x400.png

SEZNAMTE SE S TRAVELBAG

Zjistěte více o cestovní agentuře, která pomohla uskutečnit výzvu 7 divů světa s podporou služby Travelport+. Tato agentura je příkladem moderního prodejce v praxi.

bottom of page