top of page

CORPORATE BOOKING TOOL API

KORPORÁTNÍ
KLIENTELA

GettyImages-156317937.jpeg

Obohaťte svůj online knihovací nástroj nebo travel aplikaci o funkcionality pro korporátní cestující.

CO JE TO ?

Corporate Booking Tool API (nebo CBT API) je univerzální programovací nástroj, který Vám umožňuje přidat vlastnosti TripGate do Vaší aplikace. Pokud potřebujete obohatit vlastní knihovací nástroj funkcionalitami, jako jsou cestovní politiky, schvalovací proces, nákladová střediska, správa rolí a uživatelů, reporty a mnoho dalších, místo toho, abyste si je sami naprogramovali, použijte naše API a ušetřete čas a peníze.

JE TO PRO VÁS ?

Jste TMC a máte vlastní programátory? Nebo jste vývojář?

Pokud potřebujte do vlastní aplikace nebo systému přidat vrstvu korporátních profilů a byznys logiky (jako jsou cestovní politiky, schvalovací proces a další), už dál nehledejte. Ušetřete čas a peníze a využijte výhody CBT API bez ohledu na to, jaký GDS používáte.

PROČ CBT API ?

  • ​Výrazná úspora času a peněz.

  • Vrstva korporátní logiky pro jakoukoliv aplikaci:

  • Korporátní profily

  • Cestovní politiky

  • Schvalovací proces

  • Automatizace

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Platform.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Tools.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png

AUTOMATIZUJTE KORPORÁTNÍ LOGIKU

Tady je jednoduché schéma, na kterém Vám ukážeme, jak Vám CBT API může pomoci automatizovat Vaši korporátní logiku. Můžete naprogramovat workflow, kdy budete data posílat ze svého vlastního knihovacího nástroje, mobilní aplikace atp. do CBT API. Naše API pak automaticky vyhodnotí přednastavené cestovní politiky pro jednotlivé cestující. Automaticky se postará o schvalovací proces, tzn. pošle email relevantnímu manažerovi, který cestu buď potvrdí, nebo zamítne. Jinými slovy, CBT API za Vás udělá tu nejtěžší práci.

cbt api-diagram.png

CO MŮŽETE VYTVOŘIT S CBT API ?

Možná si říkáte, co můžete za pomoci tohoto API vlastně naprogramovat. Abychom Vás trochu inspirovali, vytvořili jsme díky němu například TripGate.

bottom of page