top of page

FLIGHT WATCHDOG API
& PRICE CHECKER API

PRODEJTE VÍCE
LETENEK

GettyImages-1053244236.jpeg

Udržte zákazníky na svém webu. Prodejte více letenek. Umožněte cestujícím, aby za ně Váš online vyhledávač hlídal cenu letenky, o kterou mají zájem.

CO JE TO ?

Flight Watchdog API je univerzální programovací nástroj, díky kterému můžete přidat funkcionalitu Flight Watchdog do vlastní aplikace. Váš online knihovací nástroj nebo travel appka tak může pomoci cestujícím sledovat letenky, o které mají zájem, a jak se vyvíjí jejich cena. To ve finále znamená více prodaných letenek a vyšší příjmy pro Vás.

JE TO PRO VÁS ?

Jste OTA a máte vlastní programátory? Nebo jste vývojář?

Pokud vyvíjíte vlastní nástroj pro online knihování letenek, případně jiné aplikace pro cestovní ruch, a chcete udržet zákazníky na svém webu a prodat více letenek, potřebujete Flight Watchdog API.

PROČ FLIGHT WATCHDOG API  ?

Velká úspora času a peněz.

 

Vyšší příjmy.

 

JScript add-on (ušetříte ještě více programátorských hodin).

 

Obsah: Travelport+ (letenky tradičních dopravců), Travelfusion (letenky přes NDC a od nízkonákladových dopravců).

 

Integrace s eStreaming (bohatší možnosti a vyšší šance prodeje).

CO MŮŽETE VYTVOŘIT?

Možná si říkáte, co můžete za pomoci tohoto API vlastně naprogramovat. Abychom Vás trochu inspirovali, vytvořili jsme díky němu například Flight Watchdog jako doplněk pro uživatele GOL IBE.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Performance.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Tools.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Upsell.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Five Star Rating .png

PRICE CHECKER API

Obohaťte data své aplikace o výsledky získané z rozhraní API Flight Watchdog.

Přístup k datům získáte buď prostřednictvím rozhraní API nástroje Price Checker, nebo prostřednictvím dat ke stažení.

A jak vám může pomoci? Představte si, že potřebujete zjistit ceny letů z Vídně do Prahy každé pondělí, středu a čtvrtek na období 2 měsíců a délku pobytu 5, 10 a 14 dní. Tyto parametry jednoduše zadáte do Flight Watchdog a FW pak začne každý den kontrolovat dostupnost a ceny pro vaše zadání. Všechny výsledky vyhledávání ukládá do databáze Price Checker. Údaje o výsledcích pak získáte prostřednictvím rozhraní API a můžete si ověřit dostupnost a cenu pro konkrétní dny a také získat nejlevnější cenu pro definované období. Navíc máte možnost sledovat vývoj cen pro daný den a dvojici měst.

API, KTERÉ MILUJÍ HLAVNĚ ONLINE AGENTURY

Student Agency

Jedna z největších online agentur v České republice se rozhodla využít Flight Watchdog API pro vlastní online knihovací nástroj.

Zaletsi.cz

Online agentura, kterou vedou mladí nadšení chlapíci, kteří jsou vždy mezi prvními, kdo si osvojuje nové technologie. Naše API integrovali s vlastní aplikací, která jim generuje facebookové kampaně. A jsou v tom velmi úspěšní.

bottom of page