top of page

Mějte náskok před ostatními díky Destination InsightsVážení uživatelé, na rychle se měnícím trhu, kde se neustále vyvíjí škála konkurentů i potřeby cestujících, musíte mít možnost se při důležitých rozhodnutích pouze nedomnívat, ale mít přístup k přesným datům a znalostem trhu. Proto jsme vyvinuli dvě nová data insight řešení, která vám přinášejí více než jen prostý zdroj dat. Zahrnují i podporu našeho odborného týmu analytiků cestovních dat. Představujeme Destination Insights: Díky našemu řešení Destination Insights dostanete přístup ke globálním datům o knihování letenek přes Travelport, Amadeus a Sabre. Celkem 1,5 miliardy letů. Data zahrnují klasické dopravce, výběr nízkonákladových dopravců a všechny typy agentur, včetně online agentur, ať už zaměřených na korporátní nebo leisure segment cestujících. Destination Insights vám umožní:

  • Zjistit, na které destinace zaměřit prodejní a marketingové aktivity a kdy to udělat.

  • Definovat, jaký typ cestujícího vyhledává a knihuje určitou destinaci.

  • Přístup k minulým, současným a budoucím objemům a periodám, abyste lépe porozuměli střídajícím se sezónám, a mohli tak využít ty správné příležitosti.

  • Vidět, která místa odletu rostou nejrychleji a ze kterých nových míst odletu přibývají do vaší destinace cestující.

Také představujeme Air Search Insights: Díky našemu řešení Air Search Insights dostanete přístup ke globálním datům vyhledávání od roku 2017. Inteligentní filtr odstraňuje automatická vyhledávání, takže získáváte přesná data pro všechny trasy a destinace napříč všemi regiony. Air Search Insights vám umožní:

  • Zjistit, na které trhy zaměřit prodejní a marketingové aktivity a kdy to udělat.

  • Reagovat na vývoj trhu rychleji než vaši konkurenti a porozumět dopadu střídajících se sezón s meziročním porovnáním.

  • Zaměřit úsilí na oblíbené trasy a vidět potenciální nárůsty v knihování tras a destinací, ještě než k nim dojde.

Zjistěte více na www.travelportinsights.com a začněte zdarma se zkušební verzí.

 

Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

Váš Travelport

0 comments

Comentarios


bottom of page