top of page

Spousta nového NDC a LCC obsahu: Emirates, Scandinavian Airlines, Air Dolomiti, AJet

Updated: Jun 27Vážení uživatelé,


s radostí oznamujeme, že nyní je v Travelport+ přístupný NDC a LCC obsah několika dalších významných dopravců.


Emirates

 

Již brzy budete moci snadno zobrazovat a porovnávat dynamičtější NDC nabídky a doplňkové služby od společnosti Emirates (EK) a vytvářet pro cestující přehlednější a personalizovanější služby. Kompletní NDC řešení pro Emirates vám také poskytne možnost obsluhovat NDC rezervace, včetně změn a rušení.

 

Naše NDC řešení pro Emirates je aktuálně dostupné nejprve všem agenturám v Austrálii, Indonésii, Spojených arabských emirátech a Velké Británii. Přístup se v příštích týdnech rozšíří na agentury nacházející se v dalších zemích, včetně České republiky a Slovenska. Budeme vás znovu informovat, jakmile bude možná aktivace.


 

Scandinavian Airlines a Air Dolomiti

 

NDC obsah společností Scandinavian Airlines (SK) a Air Dolomiti (EN, součástí LH Group) je k dispozici už nyní. Máte-li zájem o aktivaci, pošlete nám prosím email. Dopravce Air Dolomity bude automaticky aktivován agenturám, které již využívají NDC obsah LHG.


 

AJet

 

Zároveň dnes s radostí oznamujeme nové partnerství s dopravcem AJet (dříve AnadoluJet), nízkonákladovou společností (LCC) Turkish Airlines. Máte tak snazší přístup k jejich širokému obsahu přímo v Travelport+. Můžete snadno nakupovat, porovnávat a rezervovat vnitrostátní a mezinárodní tarify společnosti.

 

Společnost Turkish Airlines zahájila prodej letenek AnadoluJet pod novou značkou AJet znovu v březnu 2024. Cílem je tohoto dopravce zmodernizovat a zajistit, aby byl pro cestující pohodlnější a dostupnější.

 

Tento nový LCC obsah je již nyní k dispozici přes Travelport+ všem agenturám a můžete se těšit na další možnosti jeho správy.Váš Travelport


 


Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

0 comments

Comments


bottom of page