top of page

📣 Co je nového v dubnu 2022🔥Co je nového v dubnu 2022


Přinášíme vám žhavé novinky v Trip Manageru.


Inspirujte a zapojte své klienty.


Vzhled na míruCo je nového? Trip Manager vám nyní umožňuje přizpůsobit vzhled platformy. Prostřednictvím admin konzole můžete vložit vlastní logo, preferované barvy, fotky na pozadí, můžete nastavit texty a vzhled notifikací, servisní poplatky. Navíc to vše zvládnete sami.Jak mi to pomůže? Můžete upravit vzhled Trip Manageru tak, aby byl v souladu se značkou vaší cestovní kanceláře. Vaši zákazníci ještě lépe poznají, že nakupují právě přes vás.

 

Trip Manager mluví japonsky a čínskyCo je nového? Trip Manager nyní podporuje i japonštinu a čínštinu. Překlad se týká všech podstránek a celého knihovacího procesu. Podrobnosti o jednotlivých službách zůstávají v angličtině. Postupně budeme přidávat další jazyky.Jak mi to pomůže? Větší pohodlí pro vaše japonsky a čínsky hovořící cestující.

 

Prodávejte dodatečné služby Air Dolomity a Air SenegalCo je nového? Náš tým pokračuje v certifikaci čím dál většího množství nových dodatečných služeb od různých dopravců. Nejnověji jsme přidali Air Dolomiti (EN) a Air Senegal (HC).Jak mi to pomůže? Vaši klienti získávají ještě širší nabídku dodatečných služeb, které si mohou zakoupit k letence, kterou pořídili přes vaši agenturu. Na podrobnosti o podporovaných službách se můžete podívat zde.

 

Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page