top of page

📣 Co je nového v dubnu 2022🔥Co je nového v dubnu 2022


Přinášíme vám žhavé novinky v Trip Manageru.


Inspirujte a zapojte své klienty.


Vzhled na míru


Kde? V Trip Manageru.


Co je nového? Trip Manager vám nyní umožňuje přizpůsobit vzhled platformy. Prostřednictvím admin konzole můžete vložit vlastní logo, preferované barvy, fotky na pozadí, můžete nastavit texty a vzhled notifikací, servisní poplatky. Navíc to vše zvládnete sami.Jak mi to pomůže? Můžete upravit vzhled Trip Manageru tak, aby byl v souladu se značkou vaší cestovní kanceláře. Vaši zákazníci ještě lépe poznají, že nakupují právě přes vás.

 

Trip Manager mluví japonsky a čínsky


Kde? V Trip Manageru.


Co je nového? Trip Manager nyní podporuje i japonštinu a čínštinu. Překlad se týká všech podstránek a celého knihovacího procesu. Podrobnosti o jednotlivých službách zůstávají v angličtině. Postupně budeme přidávat další jazyky.Jak mi to pomůže? Větší pohodlí pro vaše japonsky a čínsky hovořící cestující.

 

Prodávejte dodatečné služby Air Dolomity a Air Senegal


Kde? V Trip Manageru.


Co je nového? Náš tým pokračuje v certifikaci čím dál většího množství nových dodatečných služeb od různých dopravců. Nejnověji jsme přidali Air Dolomiti (EN) a Air Senegal (HC).Jak mi to pomůže? Vaši klienti získávají ještě širší nabídku dodatečných služeb, které si mohou zakoupit k letence, kterou pořídili přes vaši agenturu. Na podrobnosti o podporovaných službách se můžete podívat zde.

 

Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

Váš Travelport

0 comments
bottom of page