top of page

TCP: Objevte zbrusu nové prostředíTCP: Objevte zbrusu nové prostředí


Milí uživatelé,


máme radost, že vám od 1. května budeme moci představit zcela přepracovanou domovskou stránku produktu TCP! Tato změna přináší lepší ergonomii, přehlednost, uživatelskou přívětivost, a tím pádem ještě snazší práci s TCP.


 

TCP je řešení složené z modulů a obsahuje různé aplikace. Jednou z nich je TCP Exchange. V pravém horním rohu naleznete dvě nové ikony, jednu pro výběr aplikace a druhou s profilem agenta.


 

Vstup do aplikace

 

Abyste spustili TCP Exchange, potřebujete nejprve otevřít Bookings management.Uživatelé s admin právy najdou všechna potřebná nastavení v části Organization management. Položky zobrazené v nabídce postranního panelu v levém horním rohu odpovídají vybrané aplikaci.


 

Profil

 

Profil obsahuje vaše uživatelské jméno (= e-mail), organizaci (= agenturu), výběr PCC a odkaz (Account settings) na nastavení profilu včetně nastavení místní tiskárny.Pokud zvolíte Bookings management, abyste spustili TCP Exchange, objeví se Search jako obvykle. 

Nabídka bočního panelu

 

Následující položky se zobrazují v nabídce postranního panelu pro uživatele (vlevo) a pro adminy (vpravo).Když jako admin vyberete možnost Organization management, zobrazí se v nabídce postranního panelu následující položky. 

Věříme, že se vám bude TCP díky novým ovládacím prvkům ještě lépe používat a usnadní vám každodenní práci. Těšíme se, že se s námi podělíte o své první dojmy a zpětnou vazbu, která nám pomůže v dalším zlepšování.Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page