top of page

📣 Co je nového v září 2021🔥Co je nového v září 2021


Přinášíme vám žhavé novinky v Trip Manageru, GOL IBE, GOL Mobile, GOL API a CEE Itinerary.


Zvyšte příjmy a ušetřete náklady.


Vylepšené požadavky pro zadávání DOCS informací


Co je nového? Nyní můžete definovat, pro které destinace a dopravce potřebujete od cestujících údaje z jejich cestovních pasů a u kterých naopak stačí jen datum narození.Jak mi to pomůže? Nechcete cestující zahltit příliš mnoha formuláři a přílišným klikáním. Požádejte pouze o údaje, které skutečně potřebujete. Méně práce pro vaše zákazníky, lepší konverze pro vás.

 

Spousta novinek ve vašem oblíbeném itinerářovém nástroji


Co je nového? Přestože oblíbenost CEE Itinerary globálně neustále roste, rozhodně neusínáme na vavřínech. Náš tým v poslední době doplnil řadu nových šikovných funkcionalit:

  • Pokud posíláte itineráře přes Outlook, klikněte na tlačítko PREVIEW / EDIT a podívejte se, jak bude itinerář vypadat, ještě než ho odešlete.

  • Také jste se zamilovali do nového Travelport vizuálu? Pak vám přijde vhod nový Travelport template.

  • CEE Itinerary je liška mazaná. Pokud v PNRu chybí filed fare, vezme si informace o povolených zavazadlech z elektronického záznamu letenky.

A pak je tu samozřejmě několik věcí, které nejsou vidět, ale díky kterým se vám se CEE Itinerary pracuje každý den snáze a lépe:

  • Vylepšili jsme způsob, jakým CEE Itinerary pracuje s daty vystavení letenek, které získává z filed farů.

  • Trip Manager REQ - odstranili jsme chybu v parsování seznamu kódů dopravců.

  • Vylepšili jsme logiku v porovnání jmen cestujících při vytažení čísla letenky z SSR TKNE.

Jak mi to pomůže? Ti z vás, kteří používají Outlook, nyní mohou upravit obsah v těle emailu, ještě než odešlete itinerář cestujícím. Stačí kliknout na tlačítko PREVIEW / EDIT:Pak rozepsaný email ještě před odesláním snadno upravte:Přesnější údaje o povolených zavazadlech. Lepší zpracování cestujících, kteří mají dlouhá jména. Nový template v čerstvém Travelport kabátu.

 

Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page