top of page

📣 Co je nového v lednu 2023 🔥Co je nového v lednu 2023


Přinášíme vám žhavé novinky v Trip Manageru, GOL IBE, TCP Exchange a Group Processoru.


Inspirujte a zapojte své klienty. Zvyšte příjmy a snižte náklady.

Zbrusu nové tutorialy.Prodávejte dodatečné služby SmartwingsCo je nového? Náš tým pokračuje v certifikaci čím dál většího množství nových dodatečných služeb od různých dopravců. Nejnověji jsme přidali Smartwings (QS).Jak mi to pomůže? Vaši klienti získávají ještě širší nabídku dodatečných služeb, které si mohou zakoupit k letence, kterou pořídili přes vaši agenturu. Na podrobnosti o podporovaných službách se můžete podívat zde.GOL IBE mluví tigrajsky


Kde? V GOL IBE.


Co je nového? GOL IBE nyní podporuje i tigrajštinu. Překlad se týká celého front-endu a knihovacího procesu. Admin konzole zůstává v češtině a angličtině. Postupně budeme přidávat další jazyky.Jak mi to pomůže? Větší pohodlí pro vaše tigrajsky hovořící cestující.

 

TCP Exchange je rychlejší


Kde? V TCP Exchange.


Co je nového? Neustále vylepšujeme rychlost TCP Exchange. Konkrétně:


  • Zobrazení letenky je až o 50 % rychlejší.

  • Příprava kalkulace pro výměnu je až o 35 % rychlejší.

  • Samotná výměna letenky je až o 15 % rychlejší.

  • Zobrazení rezervace je až o 47 % rychlejší.


Jak mi to pomůže? TCP Exchange je nyní celkově rychlejší. Ať už vyhledáváte rezervaci/letenku nebo čekáte na kalkulaci výměny, šetříte čas a jste produktivnější.

 

Nové Reload tlačítko


Kde? V TCP Exchange.


Co je nového? Občas se může stát, že někdo provede v rezervaci změny mimo TCP, zatímco už pracujete na výměně. Nově přidané tlačítko RELOAD DATA vám pomůže vyhnout se možným neošetřeným chybám, které v těchto situacích vznikají.Jak mi to pomůže? TCP Exchange vás v podobných situacích upozorní. Budete vědět, jak dále ve výměně pokračovat. Také si ušetříte zbytečné reporty o chybách.

 

Podpora Turkish Airlines skupinCo je nového? Group Processor nově podporuje také skupiny dopravce Turkish Airlines (TK).Jak mi to pomůže? Kromě 1A a EK skupin nyní můžete přes Group Processor knihovat také skupiny TK.

 

Zbrusu nové tutorialy


Naše řada rychlých tutoriálů pokračuje. Můžete se na ně těšit i v příštích newsletterech. Každý tutoriál vás naučí něco nového a pomůže vám z Travelport nástrojů vytěžit co nejvíce.


Tento měsíc se podíváme, jak vytvořit databázi uživatelů vašeho GOL IBE online.Jak mohou subagenti vystavovat a rušit letenky ve SmartAgentovi? 

Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page