top of page

Žlutá expedice, soutěž o letenky a merch, SmartAgent

Updated: Jun 3Zprávy z expedice Žlutých žab Dana Přibáně na cestě do Mongolska:

Výprava se hlásí z Turecka


Po několika odkladech a letech příprav se žluté žáby Dana Přibáně konečně vydaly na dlouho očekávanou cestu do Mongolska. Díky partnerství s Travelportem můžete být u toho s námi!


Od startu se výprava potýkala s řadou technických potíží. Po namontování nového motoru, který se rychle ukázal jako nefunkční, museli na Slovensku hledat náhradní díly. Nakonec našli nový motor a mohli vyrazit! Vydali se přes Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko. V Maďarsku je čekala další oprava, protože nový motor začal téct. Naštěstí našli díly a mechanika, proběhla rychlá oprava a jede se dál!Přechod do Turecka byl poněkud chaotický. Neměli vytištěné pojištění vozidel, což je krapet zdrželo. Po několika hodinách čekání a kontrole rentgenem se jim konečně podařilo vstoupit do Turecka i s naším Téčkem.Navzdory všem problémům se výprava těší na pokračování cesty do Asie. Žluté žáby ukázaly, že nejsou o moc pomalejší než trabanty, což výpravě umožnilo překonávat stovky kilometrů dálnic denně. Nyní mají Asii na dosah a doufají, že tempo vydrží až do Mongolska.


Na další fotky a zážitky z cesty se můžete podívat na https://www.facebook.com/TransTrabant


 

SOUTĚŽ

 

A máme pro vás první soutěžní otázku. V každých novinkách o expedici se můžete těšit na jednu. Po každé otázce vylosujeme výherce, který získá Travelport merch. Vyplatí se soutěžit pravidelně, protože každá správná odpověď vám přidá lístek do osudí. Při eventu, na kterém s vámi oslavíme 25. výročí česko-slovenského Travelportu a kde nám Dan osobně povypráví o cestě do Mongolska, vylosujeme dva šťastlivce, kteří získají letenku v hodnotě 20 a 10 tisíc Kč. Jdeme na to!


Které mezinárodní letiště je nejblíže městu, kde se vyráběl automobil Žlutých žab? Napište nám i jeho IATA kód.


Odpovídejte přes tento odkaz do pátku 7. června. Výherce oznámíme v příštích novinkách z expedice.


 

PRODUKTOVÉ NOVINKY

 

Turecko je jedním z trhů, kde kvete konsolidátorský travel byznys. Velké množství prodejců letenek nemá IATA licenci, letenky dokonce nejsou jejich hlavní obživou, ale vybudovali si menší či větší klientelu ve své komunitě, kteří přes ně cestovní služby nakupují. K tomu potřebují nástroj, který jim pomůže letenky vyhledávat a vystavovat. Vy ho také dobře znáte – SmartAgent. A právě ten se může pochlubit několika novinkami.


 

Podpora low-cost dopravců

 

Co je nového: Přístup k tarifům nízkonákladových dopravců prostřednictvím agregátoru Travelfusion, který je nyní integrován do SmartAgenta vedle tradičních nabídek z Travelport+.

 

Jak vám to pomůže: Rozšiřte možnosti rezervací a nabídněte konkurenceschopnější ceny tím, že do vyhledávání zahrnete tarify nízkonákladových dopravců. 

Optimalizace pro mobilní zařízení


Co je nového: Vyzkoušejte vylepšenou navigaci a použitelnost díky nejnovějším aktualizacím mobilního rozhraní.Jak vám to pomůže: Vychutnejte si bezproblémové a pohodlné uživatelské prostředí na cestách, které vám usnadní správu rezervací z mobilního zařízení.

Váš Travelport


 


Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

0 comments

Comentarios


bottom of page