top of page

Vytěžte z NDC maximum

Updated: Aug 4, 2023VYTĚŽTE Z NDC MAXIMUM


Chcete znát překvapivou pravdu o NDC? Pro agentury je to prostě jen další zdroj dat. I když už je NDC nějakou dobu k dispozici, mnoho lidí stále přesně neví, co to pořádně je a co z toho mohou mít. Chceme vám pomoci pochopit jeho potenciál.


NDC přináší agenturám spoustu výhod, ať už je to přístup k těm nejlepším a nejkonkurenceschopnějším nabídkám, schopnost upravit obsah na míru nebo lepší možnosti prodeje. Abyste se k těmto výhodám dostali, potřebujete správnou technologii, která vám umožní tento obsah prodávat. Při vývoji NDC myslíme v Travelportu na vás, skutečné prodejce cestovních služeb.Věříme, že NDC (a všechny zdroje dat) by měly být rychlé a umožnit snadné vyhledávání, porovnání a nákup. Proto neustále rozvíjíme naši platformu, Travelport+, abychom usnadnili prodej obsahu z více zdrojů dat, ať už k tomu používáte Smartpoint Cloud, Desktop nebo API. K tomu přidáváme stále další dopravce. Dalšími na řadě jsou British Airways, Emirates a United Airlines.


Právě jsme spustili zbrusu novou stránku, která je věnována všemu kolem NDC, od vyvrácení běžných mýtů o NDC po nejžhavější novinky a produktové informace.


Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

0 comments

Comentários

Não foi possível carregar comentários
Parece que houve um problema técnico. Tente reconectar ou atualizar a página.
bottom of page