top of page

Teribear 2020 🐻 – letos jinak, letos odkudkoli! 📱


Milí uživatelé, přátelé, kamarádi,


již šestým rokem se podílíme jako partneři na akci Teribear, organizované Nadací Terezy Maxové dětem. Tato sportovně-charitativní akce je určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Nás především ohromně těší, že se každým rokem zvedá účast i z řad vás, našich zákazníků. Předešlé ročníky se konaly pouze v Praze, a už tak nás bylo na společném výběhu kolem 80.


Letošní ročník, přes všechna negativa, co Covid přináší, umožňuje účast celé republiky, celého světa. Stačí se zaregistrovat na stránkách a stáhnout si mobilní aplikaci ...a taky běhat :)


Akce začíná 10. září v 10:10 a končí, jakmile výtěžek za naběhané a nachozené kilometry dosáhne 10.000.000 Kč. Podrobné dispozice naleznete na WWW.TERIBEAR.CZ


Můžete běhat jako jednotlivec, rodina nebo jako tým. My v Travelportu už tým máme. Pokud byste se k nám chtěli přidat, zadejte při registraci jako tým kód FYVR3W. Nebo si založte svůj vlastní! Už se nemůžeme dočkat na obvyklé hecování mezi našimi týmy!!


V den začátku akce 10. září plánujeme v Praze společný výběh. Poznamenejte si ve svých kalendářích. S blížícím se datem výběhu vám zašleme podrobnější informace.


Děkujeme a těšíme se na běhanou.


Váš Travelport0 comments

Opmerkingen


bottom of page