top of page

GOL API

BOHATÝ OBSAH A FUNKCIONALITY PRO VAŠE TRAVEL APLIKACE

GettyImages-1151155827.jpeg

Připojte svůj online vyhledávač letenek a další aplikace k Travelport+ a Travelfusionu.

CO TO JE?

GOL API je univerzální programovací rozhraní, které díky knihovacímu jádru GOL IBE umožňuje vašim aplikacím jednotný přístup do Travelport+ a agregátoru Travelfusion, který nabízí NDC obsah, nízkonákladové dopravce a vlakový obsah. 

JE TO PRO VÁS ?

Jste OTA nebo TMC a máte vlastní programátory? Nebo jste vývojář ?

Pokud vyvíjíte vlastní nástroj pro online knihování letenek, případně jiné aplikace pro cestovní ruch, a chcete přes ně prodávat letenky a vlaky, potřebujete GOL API.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Extranet SDK.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Platform.png

PROČ GOL API ?

One-way vyhledávání. Nabídněte cestujícím více kombinací letů, lepší ceny a širší nabídku časových možností než kdykoliv předtím. Naše vyhledávací nástroje umí kombinovat obsah, který nebylo dříve možné kombinovat, včetně tradičních dopravců s LCC a NDC obsahem. Představte si ten potenciál.

Zajišťuje komplexnější předzpracování a parsování dat.

Schéma dotazů je jednodušší než v originálním API napojení. Jádro se postará o všechny výjimky a odlišnosti v knihovacím procesu, které jsou při prodeji cestovních služeb velmi časté.

Optimalizuje vyhledávání díky preferencím a vícečetnému dotazování, které jsou výsledkem mnoha let zkušeností, a statistických mechanismů odhalujících ty nejlepší výsledky.

Nabízí výstupy s možností dalšího zpracování vytvořených rezervací.

Nemusíte se starat o žádné změny nebo aktualizace zdrojů obsahu. O to se postaráme my a vy můžete využívat výhody našeho stabilního API.

TO NEJTĚŽŠÍ UŽ JSME UDĚLALI

GOL API Vám ušetří spoustu času a peněz:

Nemusíte vyvíjet vlastní admin konzoli. Použijte naši, která už je hotová.

Spravujte dealerský prodej včetně přehledu rezervací a výpočtu provizí.

Spravujte provize a servisní poplatky.

GOL API obsahuje loga dopravců a překlady.

Využijte výhody systému definování emailových notifikací uživatelům, online operátorům nebo dealerům.

GOL API řeší procesy komunikace mezi vaší aplikací a Travelport+ nebo Travelfusion.

Vyřešili jsme byznys logiku, kdy se aplikace potřebuje dotazovat na různé typy tarifních ocenění pro jednotlivé typy cestujících.

GOL API řeší procesy komunikace mezi vaší aplikací a Travelport+ nebo Travelfusion. GOL API řeší uživatelské scénáře, kdy vaše aplikace potřebuje poslat do Travelport+ jména cestujících v určitém formátu a kdy je počet znaků omezen.

Díky GOL API můžete snadno ladit výsledky vyhledávání na základě různých parametrů.

CO MŮŽETE POMOCÍ GOL API VYTVOŘIT ?

Možná přemýšlíte, co by vám vlastně GOL API mohlo pomoci vytvořit. Abychom Vás trochu inspirovali, tady je několik příkladů, co jsme díky GOL API vytvořili my:

VÍCEZDROJOVÉ API

PODPORA TRAVELPORT+

Napojte své aplikace přes GWS nebo uAPI na obrovskou databázi tradičních dopravců dostupných v Travelport+.

LOW-COST A NDC

Díky integraci se systémem Travelfusion můžete vedle tradičních dopravců ze systému Travelport+ prodávat prostřednictvím GOL API také obsah nízkonákladových a NDC dopravců z celého světa.

NEJEN LETENKY,

TAKÉ VLAKY

Vašim zákazníkům stále více záleží na tom, jaký dopad má cestování na naše životní prostředí, a často volí vlak místo letadla, zejména na vnitrostátních tratích. Díky GOL API si přes Vaše aplikace mohou koupit vlakové jízdenky od následujících dopravců: Renfe, Eurostar, BeNe (TGV, Thalys, DB, SNCB, ICE), Trenitalia, NTV (Italy), Amtrak, Via Rail a Trainline.

BRANDED FARES

Cestující jsou stále náročnější. Když přijdou na Vaše webové stránky, chtějí najít ten nejvhodnější let a nejlepší cenovou variantu. Nyní mohou, protože GOL API zobrazuje branded fares z Travelport+. Stačí, když cestující klikne na Více tříd ve výsledcích vyhledávání.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Worldwide Travel.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Cost Saving.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Train.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Travel Choice.png

POKROČILÉ HOTOVÉ FUNKCIONALITY

INTEGROVANÉ PLATEBNÍ

BRÁNY

Nechte své klienty platit za letenky pohodlně platební kartou. GOL API podporuje mnoho platebních bran. Pokud Vám žádná z již dostupných bran nevyhovuje, můžeme pro Vás integrovat jinou.

Vaši klienti mohou platit také offline prostřednictvím bankovního převodu, faktury nebo hotově.

ADMIN KONZOLE

Vaše kontrolní centrum. Nemusíte ho programovat. Ušetřete čas strávený programováním a používejte naši admin konzoli. Tady můžete nastavovat provize, spravovat grafický design svých aplikací, online rezervace, registrované zákazníky, statistiky atd. Konzole také podporuje Google Analytics.

PROMOAKCE, OBOHACENÉ

VÝSLEDKY VYHLEDÁVÁNÍ

Díky promoakcím můžete zvýšit množství rezervací tím, že na webové stránce nebo přes aplikaci zapropagujete a zvýrazníte vybrané destinace.

Admin konzole Vám díky paralelnímu dotazování umožňuje obohatit výsledky vyhledávání na základě různých kritérií – zadaných dopravců, nestandardních letových časů, přestupů atd. Využijte své know-how a najděte pro cestující ty nejlepší výsledky.

MULTI PCC

​Jste mezinárodní cestovní agentura? Nebo máte pobočky a affiliate partnery na dalších trzích? V obou případech můžete aplikace využívající GOL API napojit na všechna svá Travelport+ PCC, a Vaši klienti tak dostanou nabídky z více zdrojů. Máte tak větší šanci, že nabídnete tu nejnižší cenu a prodáte více letenek.

Brand Elements Icon Set Functional Sand_Low Cost Distribution.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Settings.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Increase.png
Brand Elements Icon Set Functional Sand_Tour Operators.png
bottom of page