top of page

Travelport přináší NDC obsah Iberia a Qatar AirwaysVážení uživatelé, 

 

máme pro vás čerstvé novinky. Přinášíme NDC obsah dalších dvou významných dopravců – Iberia (IB) a Qatar Airways (QR).

 

1. IBERIA

S radostí vám oznamujeme, že NDC obsah pro Iberii je spuštěn již ode dneška.

 

Zaregistrujte se prosím na portálu NDC IB https://iag1.my.site.com/s/ndc-request-pub a zažádejte si o Travelport jako svého agregátora, i pokud jste již u IB zaregistrováni prostřednictvím jiného agregátora. V průběhu registrace uveďte číslo své IATA licence, firemní údaje a upřesněte, na kterých trzích chcete NDC obsah prodávat. Iberia vaši žádost ověří a bude nás informovat.

 

Více informací v MyTravelport, včetně online guidu, pak naleznete zde.


2. QATAR AIRWAYS

 

Již brzy se také můžete těšit na NDC obsah Qatar Airways. Travelport+ vám nabídne širokou škálu bohatého obsahu, tarifů a jedinečných nabídek, a to díky vrstvě CCL (Content Curation Layer). Tato funkce minimalizuje manuální úkony díky využití umělé inteligence (AI), strojového učení (ML) a poskytne vám a cestujícím modernější prodejní zážitek s rychlejší odezvou při vyhledávání, vysoce relevantními výsledky a větší přesností.

 

NDC obsah Qatar Airways je nejprve k dispozici zákazníkům cestovních agentur v Austrálii, Indii, Kuvajtu, na Novém Zélandu, v Nigérii, Pákistánu, Kataru a Velké Británii. V následujících týdnech se přístup rozšíří na agenturní zákazníky v dalších zemích po celém světě.


Váš Travelport


 


Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

0 comments

Comments


bottom of page