top of page

Tisková zpráva: NDC obsah Air France-KLM nyní dostupný v Travelport+
TISKOVÁ ZPRÁVA


NDC obsah Air France-KLM nyní dostupný v Travelport+ pro společné agenturní zákazníky


Paříž, 12. ledna 2023: Air France-KLM a Travelport, globální technologická společnost, která umožňuje rezervace služeb poskytovatelů po celém světě, dnes oznámily, že NDC obsah dopravce Air France-KLM byl spuštěn v Travelport+, a zákazníci tak k němu mají přímý přístup.


„NDC bude v rámci distribuční strategie Air France a KLM čím dál důležitější. Spuštění našeho NDC obsahu do živého provozu na platformě Travelport+ je důležitým milníkem ve vývoji prodeje našich služeb. Je to ukázkou toho, že jsme zavázáni pokračovat ve zdokonalování a rozšiřování možností připojení a řady personalizovaných služeb a produktů pro naše zákazníky,“ řekl Angus Clarke – Chief Commercial Officer ve společnosti Air France-KLM.


Díky NDC obsahu Air France-KLM budou mít agentury připojené k Travelport+ přístup ke všem NDC funkcionalitám: nákupu, rezervacím, správě a privátním tarifům, které jim pomohou pokrýt potřeby různých typů cestujících a specifika trhu. Kromě toho budou mít k dispozici nejnovější exkluzivní NDC obsah, jako například průběžné oceňování a dodatečné služby, společně s personalizací, kterou bude dopravce postupem času stále vylepšovat.


„Jsme nadšení z úspěchu Air France-KLM v oblasti NDC a z toho, že je nyní jejich NDC obsah k dispozici pro agentury a prodejce cestovních služeb právě přes Travelport,“ řekl Damian Hickey, Global Vice President & Global Head of Airline Partners ve společnosti Travelport. „Díky Travelport+ pomáháme Air France-KLM rozšiřovat snadnější přístup k jejich NDC obsahu a doručovat jejich nejlepší nabídky k našim agenturím zákazníkům. Tento milník potvrzuje, že Air France-KLM je inovativním a konkurenceschopným poskytovatelem na globálním trhu, který navíc upevňuje svou pozici leadera trhu v oblasti NDC a moderního prodeje cestovních služeb.“


Agentura musí kontaktovat místní kanceláře AF/KL a požádat je o „agency access agreement“. Je nutno dodat IATA číslo/a a PCC, která toto IATA číslo používají. Jakmile dopravce agentuře schválí přístup do NDC, bude informovat Travelport. Na základě této informace bude NDC přístup agentuře ve Smartpointu povolen.


 

Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

0 comments

コメント


bottom of page