top of page

Zprávy z helpdesku – TCP, Viewtrip a ticketingVážení uživatelé,


1. Aplikace na výměny a refundace GEM/GRM končí 14. března 2022


Jak již bylo předem avizováno, aplikace GEM/GRM běží pouze na prohlížeči Internet Explorer, který není podporován ve verzi Windows 11. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli novou aplikaci TCP Exchange, která splňuje všechny požadavky aplikací původních a má ještě další výhody, mezi které patří možnost použití dohromady s GalileoTerminálem, možnost vrácení nepoužitých tax a další. Většina z vás se již do TCP zaregistrovala a začala tuto aplikaci používat. Využijte nyní, prosím, poslední měsíc k tomu, abyste se s novou aplikací lépe seznámili. Budete-li nám hlásit potíže, se kterými se při používání TCP setkáte, pomůžete nám z TCP udělat skvělý nástroj, který vám bude dobře sloužit. Pokud budete potřebovat pomoc nebo vysvětlení, kontaktujte náš helpdesk, rádi vám poradíme.


Posíláme odkazy na krátká videa s příklady. Refundace bude později zahrnovat i již vyměněné letenky.

2. Rádi bychom vám připomněli možné způsoby zobrazení rezervace ve Viewtripu

  • Ve Smartpointu: #VT

  • Zadáním adresy do vyhledávače. Jediná správná adresa je https://viewtrip.travelport.com/, všechny ostatní modifikace mohou zapříčinit nesprávné přesměrování a nenačtení itineráře.

  • Prokliknutím odkazu v emailu, který byl automaticky odeslán z rezervace (s vloženou poznámkou NP.VIEWTRIP a uzavřenou vstupem ERM (nebo EM).

3. Nedaří se vám vystavit letenku a systém vám zobrazí tuto hlášku?


VENDOR MSG: INVALID FOP - VENDOR ERROR


Zadejte jiný způsob platby, případně ověřte u dopravce, jaký způsob platby máte použít. Např. AI (Air India) neakceptuje platbu „cash“.Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page