top of page

Zprávy z helpdeskuVážení uživatelé,

máme pro vás čerstvou dávku důležitých informací z helpdesku.

1. Heslo při přihlášení do Travelport+

Od 15. března bude při přihlášení do systému Travelport+ nutné používat heslo obsahující 8-10 znaků (místo stávajících 7-10 znaků). Další požadavky na heslo zůstávají v platnosti, najdete je zde.

2. Ticketing time limit – TAU

Nyní je možné nastavit TAU buď v GMT nebo v místním čase. Standardně je nastaven v GMT, ale je možné ho změnit tak, aby odrážel místní časové pásmo, což je přesnější a praktičtější. Rezervace pak budou padat na Q10 v příslušném PCC v místním čase. Tato změna se provádí v nastavení HMCT a platí pro každé PCC (office ID) zvlášť. Vstupy s příkladem najdete zde.


3. Availability u dopravce TK

Společnost TK provádí změny ve svém inventory (rezervační systém Troya), a z tohoto důvodu doporučují používat neutrální (lomítkovou) availability, která nyní správně zobrazuje jejich lety i letový řád. Pokud uvidíte rozdíl mezi „specific carrier availability“ (hvězdičková) a „neutral availability“ (lomítková), platí „neutral availability“ (lomítková). Toto se vztahuje pouze na dopravce TK.

4. SSR DOCS u dopravce TK

H (head) v middle name je nutné používat u "multi passenger passport" (pas pro celou rodinu), pokud se jedná o cestujícího, na něhož je pas vystaven. U ostatních rodinných příslušníků uvedených v pasu se nepoužívá.

Příklad vstupu: SI.P1/SSRDOCSYYHK1/////12JUL76/M//ATATUKR/MUSTAFA/H

Váš Travelport

0 comments

Commentaires


bottom of page