top of page

Zprávy z helpdesku – QS služby, My Travelport, FR rezervaceVážení uživatelé,

přinášíme vám čerstvou várku užitečných novinek. 1. Doplňkové služby Smartwings (QS) Rádi bychom vás informovali, že na letech Smartwings (QS) nyní můžete pro své cestující objednat doplňkové služby (zavazadla, sportovní vybavení, jídlo). Svým klientům můžete nabídnout například i kilo kuřecích řízků. Všechny služby zobrazíte z rezervace kliknutím na ikonu košíku. U sportovního vybavení je potřeba vložit „free text“ ve formátu:

TTL 20KG DIM 180X20X20CM (údaje vložte dle skutečné váhy a rozměrů).

2. MyTravelport Nemáte ještě vytvořen přístup do vědomostní databáze MyTravelport? Pak si ho určitě vytvořte. Najdete zde mnoho vstupů, postupů, manuály a hlavně informace o EMD, které se u jednotlivých dopravců liší. Zde najdete postup pro orientaci a vyhledávání potřebných informací.

Postup registrace je následující:

Na stránkách https://my.travelport.com stačí kliknout na Create Account a vyplnit formulář včetně vašeho PCC – čísla kanceláře. Počkáte na ověřovací email, který přijde na vaši adresu pouze v pracovní den, a to až po schválení Travelport administrátorem. V potvrzovacím emailu kliknete na tlačítko Set Password a dokončíte registraci s vlastním heslem.

3. Ryanair

Do rezervací letecké společnosti Ryanair je nyní nutné vkládat telefonní číslo, emailovou adresu a adresu, a to jak pro cestujícího, tak i pro agenturu. Pro vložení informací využijte Customer Information (zobrazí se, jakmile v rezervaci kliknete na jméno cestujícího). V Customer Information jděte na záložku CONTACT a vložte telefonní čísla, emailové adresy:V záložce ADDRESS vložte adresu cestujícího (Customer address nebo W.) a adresu agentury (Delivery address nebo D.).Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page