top of page

Travelport a American Airlines prodlužují full content agreement


TISKOVÁ ZPRÁVA

Travelport a American Airlines prodlužují full content agreement


ATLANTA, 18. března 2021: Travelport, celosvětová platforma prodeje cestovních služeb, dnes oznámila několikaleté prodloužení full content agreement s American Airlines, včetně smlouvy o distribuci NDC obsahu tohoto dopravce. Smlouva dále zahrnuje nový codeshare American Airlines a spolupráci v rámci vnitrostátních linek s Alaska Airlines a JetBlue Airways.


V návaznosti na uzavřenou smlouvu Travelport uvede několik nových funkcionalit, které desítkám tisíc napojených agentur usnadní nákup a správu NDC rezervací American Airlines. Díky tomu budou vaši klienti moci využít novou nabídku dopravce s názvem Main Plus, která poskytuje buď Main Cabin Extra sedadlo nebo Preferred sedadlo společně s dalším kusem odbaveného zavazadla v ceně a prioritního nástupu do letadla. Travelport a American Airlines budou v průběhu roku 2021 přinášet další možnosti nákupu NDC obsahu, abyste mohli zvyšovat hodnotu nákupního košíku, personalizovat a měnit rezervace.


Neil Geurin, Výkonný ředitel Digitální distribuce v American Airlines, říká: „Travelport je pro American Airlines důležitým distribučním partnerem již řadu let a my jsme rádi, že pokračujeme ve spolupráci, aby naši společní zákazníci mohli těžit z výsledných inovací. Hlavními důvody prodloužení spolupráce jsou funkcionality platformy společnosti Travelport a její schopnost nabídnout řešení pro kompletní distribuci NDC obsahu od dopravce až k cestovním agenturám. Agentury napojené na Travelport budou mít nadále snadný přístup ke kompletní nabídce našich produktů, včetně NDC obsahu, a mohou tak cestujícím poskytnout lepší službu, a pomoci tak svým dílem k tomu, abychom společně nastartovali svět po náročném roce, který měl tak neblahý dopad na naše odvětví.”


Jason Clarke, Výkonný obchodní ředitel pro oblast Travel Partners v Travelportu, doplňuje: „Tohle je pro nás v Travelportu vzrušující moment a jsme moc rádi, že můžeme našim zákazníkům dále poskytovat přístup k celé nabídce American Airlines. Jsme globálně v popředí zavádění NDC a tato smlouva s American Airlines ještě více posiluje naši vedoucí pozici. Naším závazkem je pomáhat leteckým partnerům zvyšovat jejich hodnotu a přitom zajišťovat, aby cestující měli přístup k co nejšiřší nabídce cestovních služeb.“


Smlouva mezi společnostmi Travelport a American Airlines nabývá okamžité platnosti.Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page