top of page

Travelport podepsal novou distribuční smlouvu s Air Canada, včetně NDC obsahuTISKOVÁ ZPRÁVA


Travelport podepsal novou distribuční smlouvu s Air Canada, včetně NDC obsahu


LANGLEY, Velká Británie – Travelport, globální technologická společnost, která zajišťuje rezervace pro stovky tisíc poskytovatelů cestovních služeb po celém světě, a Air Canada, vlajkový kanadský dopravce, dnes oznámily, že obnovily dohodu o distribuci obsahu, která zahrnuje také NDC obsah.


Díky této dohodě budou mít cestovní kanceláře připojené k Travelportu po celém světě i nadále přístup k nejširší nabídce produktů a doplňkových služeb společnosti Air Canada spolu s vynikajícími možnostmi jejich správy. Díky tomu, že Travelport dodává obsah dopravce připravený pro maloobchodní prodej, včetně NDC obsahu, budou moci agentury snadno vyhledávat, prohlížet a porovnávat dynamické nabídky společnosti Air Canada na jednom místě. Travelport a Air Canada očekávají, že v nadcházejících měsících bude v Travelport+ spuštěn kompletní NDC obsah Air Canada, které bude zahrnovat správu NDC rezervací, což pomůže agenturám snadno spravovat změny a výměny.


"Společnosti Travelport a Air Canada pojí desítky let spolupráce a jsme rádi, že můžeme učinit tento další důležitý krok v rámci modernizace našich distribučních možností," řekl Mark Nasr, výkonný viceprezident pro marketing a digitální technologie společnosti Air Canada. "Společně umožníme poskytování celé škály obsahu a tarifů, které Air Canada nabízí svým obchodním partnerům v oblasti cestovního ruchu, a také přístup k mnoha připravovaným produktům a službám, které se zaměřují na zlepšení cestovních služeb našim zákazníkům."


"Naše nová dlouhodobá dohoda se společností Air Canada je výsledkem našeho společného zaměření na usnadnění nákupu, prodeje a obsluhy dynamických nabídek pro cestovní agentury s přístupem k ještě většímu množství obsahu ze všech zdrojů – včetně NDC," řekl Jason Clarke, Chief Commercial Officer, Travel Partners společnosti Travelport. "Vzhledem k tomu, že se v nadcházejících měsících připravujeme na zavedení řešení NDC obsahu Air Canada, mohou si naši zákazníci z řad agentur být jisti, že budou mít i nadále přístup k rozsáhlým nabídkám společnosti Air Canada, včetně personalizovaných nabídek a možnosti snadno spravovat všechny aspekty cest svých zákazníků, a to v rámci jednotného zobrazení produktů a doplňkových služeb."


 


Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

0 comments

Comments


bottom of page