top of page

CEE Marketplace: Propojujeme svět cestovního ruchuCEE Marketplace: Propojujeme svět cestovního ruchu


Co je CEE Marketplace?

 

Vize naší nové platformy CEE Marketplace je propojit dodavatele cestovních služeb, jako jsou cestovní pojištění, parkování na letišti, prohlídky s průvodcem, virtuální SIM karty, kulturní akce apod., s rozsáhlou sítí uživatelů našich produktů z řad cestovních agentur. Tato platforma je ideální pro poskytovatele služeb, kteří chtějí rozšířit svou distribuční síť, a pro cestovní agentury, které hledají způsob, jak obohatit svou nabídku.


 

Příležitosti pro poskytovatele

 

Staňte se součástí CEE Marketplace:

  • Nabízejte své služby, jako je parkování na letišti, cestovní pojištění apod., mezinárodní síti spotřebitelů skrze distribuční kanál našich rezervačních systémů GOL IBE a TripGate.

  • Využijte naše jednoduché API rozhraní pro snadnou integraci s našimi rezervačními nástroji, a nabídněte tak své služby dalším klientům.

  • Pronikněte na nové trhy a rozvívejte svůj byznys.

  • Máte zájem nabízet své cestovní služby přes CEE Marketplace? 

Výhody pro cestovní agentury


CEE Marketplace vám umožní:

  • Napojit své místní poskytovatele služeb na rezervační nástroje, jako jsou GOL IBE a TripGate.

  • Nabídnout svým klientům širší škálu služeb bez nutnosti investovat do další infrastruktury.

  • Znáte místní poskytovatele cestovních služeb, kteří by měli zájem o integraci se CEE Marketplace? Doporučte nám je a začněte nabízet jejich služby cestujícím! 

Nejen GOL IBE a TripGate


Přemýšlíte o integraci s vlastním rezervačním systémem? Naše jednotné API rozhraní vám pomůže se snadným připojením. Mějte vše pod kontrolou a zároveň rozšiřujte svůj byznys.


Připojte se k revoluci v cestovním ruchu


Využijte CEE Marketplace, nabídněte své služby tisícům uživatelů a objevte nové obchodní příležitosti. Vstupte s námi do budoucnosti cestovního ruchu, která přináší více efektivity a zisku.Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page