top of page

📣 Co je nového v srpnu 2022 🔥

Updated: Oct 13, 2022Co je nového v srpnu 2022


Přinášíme vám žhavé novinky v Trip Manageru, GOL IBE a TripGatu.


Inspirujte a zapojte své klienty. Nabídněte bohatý obsah.

Zvyšte příjmy a ušetřete náklady. Zbrusu nové tutorialy.Trip Manager mluví thajskyCo je nového? Trip Manager nyní podporuje i thajštinu. Překlad se týká všech podstránek a celého knihovacího procesu. Podrobnosti o jednotlivých službách zůstávají v angličtině. Postupně budeme přidávat další jazyky.

Jak mi to pomůže? Větší pohodlí pro vaše thajsky hovořící cestující.

 

Prodávejte dodatečné služby Vietnam AirlinesCo je nového? Náš tým pokračuje v certifikaci čím dál většího množství nových dodatečných služeb od různých dopravců. Nejnověji jsme přidali Vietnam Airlines (VN).Jak mi to pomůže? Vaši klienti získávají ještě širší nabídku dodatečných služeb, které si mohou zakoupit k letence, kterou pořídili přes vaši agenturu. Na podrobnosti o podporovaných službách se můžete podívat zde.Nákup dodatečných služeb pro částečně proletěné letenky Kde? V Trip Manageru. Co je nového? Nyní je možné rezervovat dodatečné služby také pro částečně proletěné letenky. Jak mi to pomůže? Vaši cestující si mohou nově zakoupit dodatečné služby ze své destinace také pouze na zpáteční cestu. To jim může přijít vhod, například když potřebují odbavit zavazadlo navíc, aby si domů přivezli nakoupené suvenýry.

 

TripGate nabízí aplikaci pro iOS a Android


Kde? V TripGatu.


Co je nového? TripGate je nyní dostupný také jako nativní aplikace pro iOS a Android. Nabízí veškerá korporátní nastavení a možnosti stejně jako webová a responzivní verze.


Jak mi to pomůže? Vaši korporátní cestující si mohou snadno a rychle plánovat cesty a užívat si vysokou úroveň ergonomie na svých chytrých telefonech.Obchodní podmínky jako URL


Kde? V GOL IBE a TripGatu.


Co je nového? Již nemusíte kopírovat své obchodní podmínky. Místo toho můžete odkazovat na svůj stávající agenturní web.


Jak mi to pomůže? Pokud jste své obchodní podmínky publikovali online již jinde, nemusíte je přepisovat a aktualizovat v GOL IBE a TripGate.Zbrusu nové tutorialy


Naše řada rychlých tutoriálů pokračuje. Můžete se na ně těšit i v příštích newsletterech. Každý tutoriál vás naučí něco nového a pomůže vám z Travelport nástrojů vytěžit co nejvíce.


Tento měsíc se podíváme, jak nastavit povinné cestovní doklady přes admin konzoli.Kde na vašem front-endu mohou cestující nalézt nastavené povinné cestovní doklady? 

Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page