top of page

Travelport podepsal novou distribuční smlouvu s Air India, včetně NDC obsahuTISKOVÁ ZPRÁVA


Travelport podepsal novou distribuční smlouvu s Air India, včetně NDC obsahu


LANGLEY, Velká Británie – Travelport, globální technologická společnost, která zajišťuje rezervace pro stovky tisíc poskytovatelů cestovních služeb po celém světě, a Air India, přední indická letecká společnost, dnes oznámily, že prodloužily a rozšířily svou několikaletou distribuční smlouvu o obsah a služby přes New Distribution Capability (NDC).


Dohoda tak dále rozšiřuje spolupráci mezi společnostmi Travelport a Air India a potvrzuje budoucí dodávku kompletního řešení NDC, které poskytne globální síti našich klientů z řad cestovních kanceláří možnost snadno vyhledávat, nakupovat a obsluhovat nabídku produktů společnosti Air India.


"Naše ceněné partnerství se společností Travelport je důležitou součástí naší růstové a technologické strategie, protože se připravujeme na dodání kompletního řešení, které agentům usnadní přístup k obsahu a nabídkám společnosti Air India a jejich obsluhu," řekl Nipun Aggarwal, Chief Commercial and Transformation Officer ve společnosti Air India. "Travelport+ posune naše investice do technologií a budoucího zavádění obsahu ze zdrojů NDC, takže společně můžeme zajistit agentům a cestujícím bezproblémovou a moderní zkušenost při maloobchodním prodeji služeb."


Společnosti Travelport a Air India jsou i nadále odhodlány poskytovat cestovním kancelářím po celém světě větší výběr a rychlý a snadný způsob vyhledávání a rezervace nejlepších možností, které splňují potřeby cestujících. Tato obnovená dohoda mezi společnostmi Travelport a Air India zajišťuje, že uživatelé společnosti Travelport budou mít i nadále zjednodušený přístup k rozsáhlé síti destinací společnosti Air India, která se bude i nadále rozšiřovat a rozvíjet.


"Naše rozšířená dohoda s Air India dává společnosti Travelport a našemu partnerovi ITQ, který je tamějším operátorem, pozici předního technologického partnera cestovních kanceláří v Indii, který bude i nadále rozvíjet moderní maloobchodní prodej," řekl Damian Hickey, Global Head of Airline Partners ve společnosti Travelport. "V rámci budoucí technologické strategie společnosti Air India bude naše spolupráce na NDC doplněna o špičková řešení pro maloobchodní prodej a merchandising, která jsou k dispozici v Travelport+ a která v konečném důsledku usnadní agentům fungovat jako moderní prodejci a poskytovat výjimečné služby cestujícím, kteří létají s Air India."


 


Rádi byste se na něco zeptali? Budeme se těšit, že nám napíšete na produkty@travelportgds.cz

0 comments

Comments


bottom of page