top of page

NDC News: Rozlétáváme EvropuTISKOVÁ ZPRÁVA


Travelport podepsal novou distribuční smlouvu se šesti dalšími významnými evropskými dopravci


Evropa byla vždy známa pro svou pokrokovost. Vznikají tu budoucí trendy. A když už jsme u trendů, chceme se s vámi podělit o velkou novinu.


V návaznosti na nedávnou dohodu se společností Lufthansa jsme nadšení z toho, že jsme v Evropě podepsali nové distribuční smlouvy se dvěma dalšímivelkými skupinami dopravců. Již brzy budeme dodávat obsah dalších šestivýznamných leteckých společností, které se k nám připojily na cestě k modernímu prodeji cestovních služeb. Air France-KLM a International Airlines Group (IAG), která zahrnuje British Airways, Iberia, Aer Lingus a Vueling, přivádějí skrze Travelport+ NDC k životu.


Tito dopravci již brzy nabídnou zákazníkům z řad našich agentur širší nabídku produktů a více služeb, a to skrze Travelport Smartpoint i Travelport API. Také jim umožní prodávat exkluzivní a unikátní NDC nabídky s dynamickým oceněním a větší možností personalizace. Nebudete čekat dlouho – na tento obsah se můžete v Travelport+ těšit už příští rok.


Je to skvělá zpráva – pro všechny. Skupina Air France-KLM k tomu řekla: „Svět začíná znovu cestovat a my jsme si díky spolupráci s Travelportem jisti, že jsme na cestě ke globálnímu úspěchu.“ British Airways se vyjádřila: „Nová distribuční smlouva je v souladu s naší vizí inovativnějšího způsobu prodeje cestovních služeb, kdy Travelport agenturám poskytneme přístup k větší nabídce.“


A co my na to? Jsme jednoduše obrovsky nadšení, že můžeme těmto dvěma velkým skupinám Evropských dopravců ukázat, co Travelport+ nabízí. Připojují se k dalším velkým globálním dopravcům, jako jsou Singapore Airlines, Qantas, American Airlines, Emirates a United, a realizují svou NDC vizi právě s námi.


Těště se na další skvělé NDC novinky.


Váš Travelport

0 comments

Comments


bottom of page