top of page

Zprávy z helpdesku – Mezera ve jméně, EMD, informace od dopravců

Vážení uživatelé,

sníh ne a ne přijít, zima pořádně žádná, jedinou jistotou jsou pravidelné novinky z našeho helpdesku ;)

1. Jmenný element

Galileo vám nyní umožňuje vkládat mezeru do jmenného elementu. Jména vložte tak, jak chcete, aby byla zobrazena. Systém už mezeru mezi jmény nevyhodí, jak tomu bylo doposud.

Příklad: 1.1VON DREHLE/DAVID MR   2.1BROWN/MARIA ANNA MRS

Všechny post-booking produkty, jako jsou GEM, GRM, SmartAgent, Rapid Reprice a další, mezeru ve jméně podporují a jsou vám plně k dispozici.

2. Informace k EMD

Nemáte ještě vytvořen přístup do vědomostní databáze „My Travelport“? Pak si ho určitě vytvořte na https://my.travelport.com. Najdete zde mnoho vstupů, postupů, manuály atd. A jako novinku také okamžitý přístup k informacím o EMD jednotlivých dopravců. Pro vyhledání zadejte EMD YY (YY je kód dopravce).

3. Zprávy od dopravců

GSA Air Mauritius nás informovalo o novém nařízení pro knihování segmentů EK/MK. S okamžitou platností je přísně zakázáno knihovat segmenty EK/MK separátně a musí být knihovány jako Married segments, tj z availability origin-destination (nikoliv z availabilit jednotlivých úseků).

Dále, letecká společnost Saudi (SV) nově umožňuje Galileo agenturám Claim PNR (tj. přetažení skupinové rezervace od SV do Galilea).

Vstupy pro Claim PNR: C/SV*ABCDEF: zobrazení rezervace (ABCDEF je SV PNR reference). C/SV/OK: přetažení rezervace do Galilea


Váš Travelport

0 comments

コメント


bottom of page